Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na zamknięcie pewnego okresu wypowiedź pana Szczepana Twardocha:

Szanowni, radując się wynikami wyborów, chciałbym zapytać co z tymi 1231412 końcami demokracji, które wy, koryfeusze polskiego życia intelektualnego ogłaszaliście od 2015 roku przy każdej okazji, średnio trzy razy w miesiącu?

Jakoś nieźle ta demokracja wygląda, jak na coś, co się tyle razy rzekomo skończyło.

Co z pisowską dyktaturą, która "nigdy nie odda władzy"? Właśnie przegrała wybory i oddaje władzę? To się logicznie nie spina.

Może więc nigdy nie było dyktatury, cały czas żyliśmy w demokracji, tyle, że rządziła partia, której nie lubimy, a wy po prostu jesteście nieznośnymi histerykami? Czy to jednak zbyt brawurowa koncepcja?

Odnośnik do komentarza

A nie pisałem 3-4 miesiące temu, że po 15 października 2023 roku u pisdzielców nastąpią masowe: ● załatwiania sobie dokumentów medycznych o niemożności stawiennictwa w sądach w sprawach karnych związanych z przestępstwami PiS ● zachorowania na ciężkie choroby uniemożliwiające odbycie kary pozbawienia wolności ● załatwiania sobie lewych zwolnień lekarskich na okoliczność stawiennictwa przed sejmowymi komisjami śledczymi.

Nie pisałem?

Ta łachudra przez ostatnie 8 lat tryskała zdrowiem podczas kompletnego rujnowania polskiego systemu prawnego i zablokowania 111 mld euro z KPO, a nagle od 16 października 2023 roku jest bardzo ciężko, obłożnie chory; tak chory, że nie ma siły przychodzić na obrady Sejmu i tak obłożnie chory, że nie może kierować swoją kanapową partyjką.

image.thumb.jpeg.6eb580ca78394c11409dc7883e0c1d99.jpeg

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Znajdź różnice...

GBOx_DAW8AA4x65.jpg

TVP Info:

Jan Pietrzak, działacz opozycji komunistycznej w czasach PRL”.

Rzeczywistość:

Jan Pietrzak: Od roku 1974 w randze porucznika członek grupy zabezpieczenia propagandy specjalnej przy Głównym Zarządzie Politycznym Wojska Polskiego absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR Autor słów na temat PRL: „Nie miałem nic przeciwko zastanej rzeczywistości. Nie walczyłem z nią, ja z niej wyrastałem”.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie