Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Merill_Marauder napisał:

No właśnie na serwerach nie ma kopii. Jak coś jest tylko na papierze, to rączka rączkę myje. 

I uwierz mi, można zatrzeć dużo większe przekręty, ja w odróżnieniu od Ciebie się znam.

Przyznaję że nie mam pojęcia jak trudno zatrzeć ślady przy wdrożonym elektronicznym obiegu dokumentów. Ciekawa sprawa w obecnych czasach, gdy dziesiątki tysięcy ludzi z byłego układu pakuje się i sprząta swoje miejsce pracy.

Skoro Pan się zna to faktycznie można ukryć dokumenty księgowe na ofiarowany zaprzyjaźnionemu biskupowi miecz z czasów Mieszka I za 200 tyś. ? Tak hipotetycznie pytam.

Odnośnik do komentarza

Janko...

"Przyznaję że nie mam pojęcia jak trudno zatrzeć ślady przy wdrożonym elektronicznym obiegu dokumentów...."

Już napisałem- płyty CD się łamią, laptopy toną w wannie... pomysłów może być sporo. Byle "ktoś" nie wpadł na pomysł a'la Neron i nie podpalił serwerowni...


PS Inna sprawa, że tuzy intelektu nie wiedzą/nie pamiętają/nie mają świadomości, że internet wszystko pamięta :-)

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, Janko Muzykant napisał:

Przyznaję że nie mam pojęcia jak trudno zatrzeć ślady przy wdrożonym elektronicznym obiegu dokumentów. Ciekawa sprawa w obecnych czasach, gdy dziesiątki tysięcy ludzi z byłego układu pakuje się i sprząta swoje miejsce pracy.

Skoro Pan się zna to faktycznie można ukryć dokumenty księgowe na ofiarowany zaprzyjaźnionemu biskupowi miecz z czasów Mieszka I za 200 tyś. ? Tak hipotetycznie pytam.

No pewnie, bezproblemowo. Tak samo jak dofinansować Rydzyka Maybachem od bezdomnego. Zrobić to walizką pieniędzy, a nie przelewem, co nie będzie w żaden sposób śledzone. Już?

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Janko Muzykant napisał:

Jeszcze się waham. Jak następne  i9.30 będą tak samo obiektywne inaczej jak te z wczoraj to zrobię to z pewnością.

Przyznam się, że nie oglądałem żadnego wydania 19.30, ale zarzuty jakie się stawia, przez prawicowe "media" napełniają mnie nadzieją, że jest lepiej.

Porównując byłą szczujnie do zarzutu ( cały artykuł był o jednej strasznej sprawie), że:

" W reportażu o niepełnosprawnych nie powiedziano, że to rząd Mateusza zwiększył zasiłek pielęgnacyjny" 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik...

To wszystko nic... Ja, od wczoraj, jestem zafascynowany błyskawicznym postępem choroby- patrz IKEA,mBank, kilka podobnych :-)

Pisałem o tym wczoraj, a ich reakcja jest "genialna". 3 razy się firmy zastanowią zanim się tam zareklamują. Jak to się ma do słów ssakiewicza kasy emerytów, że wyżywią się z reklam a datki to tylko teraz, na chwilkę. 

 

Odnośnik do komentarza

karpik... ale doceń, że się prawi i prawaki wczoraj, 03.01.2024 zorientowały, że założycielem IKEA, która w PL jest 34 lat, był ex-wyznawca Adiego...

I po tych 34 latach zaczęło im to przeszkadzać...

 

Tudzież, że Stypułkowski, prezes mBanku od 2010*, był zarejestrowany jako TW... IPN widać do zaorania :-)


* wcześnie BRE... rewelacyjnego, na marginesie banku...

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik... ale doceń, że się prawi i prawaki wczoraj, 03.01.2024 zorientowały, że założycielem IKEA, która w PL jest 34 lat, był ex-wyznawca Adiego...

I po tych 34 latach zaczęło im to przeszkadzać...

 

Tudzież, że Stypułkowski, prezes mBanku od 2010*, był zarejestrowany jako TW... IPN widać do zaorania :-)


* wcześnie BRE... rewelacyjnego, na marginesie banku...

Doceniam i bardzo mnie to cieszy.

Bardzo też mnie przejmuje, że ktoś pomyślał, że taktyka pissowskiego rządu, skłócenia się ze wszystkim co żyje i nie żyje, sprawdzi się w mediach prywatnych.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- patrząc, ile setek milionów zostało przez ex-przewodnią partię narodu przepompowane do różnych spółek widm, fundacji, itp, nie wiem, czy Ssakiewicza z R. można nazwać "medium prywatnym"....

 

Myślę, że większość rozkradli na bieżąco, więc wystarczy odciąć kroplówki. Widać nawet, że to jeden z głównych celów nowej ekipy.

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam kilu użytkowników...

" Tomasz Grodzki nie jest podejrzanym czy oskarżonym w sprawie procederu korupcyjnego w szczecińskim szpitaluprzekazał prokurator Marcin Lorenc z Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Prokurator nie domaga się ani zatrzymania, ani tymczasowego aresztowania pana senatora — powiedział prok. Lorenc, cytowany przez portal Interia.

Pan Grodzki nie musi udowadniać swojej niewinności. Czym innym jest składanie oświadczeń medialnych, a czym innym jest rola procesowa. Tylko od woli politycznej i dobrej woli pana senatora zależy to, czy będzie miał okazję złożyć oświadczenia w toku postępowania sądowego — mówił.

[...]

https://wiadomosci.onet.pl/szczecin/prokurator-zabral-glos-w-sprawie-tomasza-grodzkiego-nie-jest-podejrzany/h09g1tx

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

MM

"Yeti, Ty się wstydź jako i ja się wstydzę...."

Pal licho- pomyśl, że MM jest z Wrocławia...- mamy wspólnych znajomych, którzy dobrego słowa o nim nie powiedzą...
Podobnie, jak o kilku innych kreaturach, jak Jackiewicz, Hoffman, Wild...

To to u Was z tych kopalń wypełza.

U mnie odwrotnie- paru ministrów z mojego regionu jest w rządzie.

Edit. Przecież matacki był u mnie wybierany 🫣

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Czlowieksniegu napisał:

MM

"Yeti, Ty się wstydź jako i ja się wstydzę...."

Pal licho- pomyśl, że MM jest z Wrocławia...- mamy wspólnych znajomych, którzy dobrego słowa o nim nie powiedzą...
Podobnie, jak o kilku innych kreaturach, jak Jackiewicz, Hoffman, Wild...

Nie jestem w stanie o tym myśleć na trzeźwo, a ponieważ jestem w pracy...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- patrząc, ile setek milionów zostało przez ex-przewodnią partię narodu przepompowane do różnych spółek widm, fundacji, itp, nie wiem, czy Ssakiewicza z R. można nazwać "medium prywatnym"....

 

Już sprawa nie ważna, wszystko jasne i załatwione.

"Republika tv

jest domem wolności słowa, ale także miejscem szacunku dla każdej istoty ludzkiej od jej poczęcia aż do naturalnej śmierci, niezależnie od jej sytuacji prawnej czy okoliczności życiowych."

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie