Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
22 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

A jak komuś się chce dodatkowo, to może sprawdzić Indie, Pakistan, masakry chrześcijan dokonane przez muzułmanów, czy dla odmiany masakry tych, dokonane przez... hinduistów.

Dwoje członków mojej najbliższej rodziny od ok. 30 lat na zlecenie ONZ i/lub NGO-sów krzewi demokrację i prawa człowieka w Birmie ryzykując nieraz głową, ale to idealiści, więc dla nich to normalka. Buddyści nie lepsi niż ludzie spod znaku Allāhu Akbar. Wyrzynają chrześcijan i innych innowierców ino furkot. To tylko dla amerykańskich i europejskich durniów wizerunkiem buddysty jest miły gość na ulicy podgrywający na bębenku, rozdający miseczki ryżu i kłaniający się.

Napisano

"efekt ich użycia przeciwko miastom czy dużym skupiskom ludzkim będzie...na wskroś "rosyjski"

Ktoś ma inny pomysł, aby w ściśle zabudowanej Strefie Gazy i okolicach zniszczyć setki kilometrów podziemnych baz, tuneli, itp?

Napisano (edytowane)
17 minut temu, bjar_1 napisał:

Ktoś po tej sobotniej rzeźni ma jeszcze resztki emaptii dla nich?  Tak się powinno to załatwiać.....

 

Za takie widoki...

 

Edytowane przez fala
  • Tak trzymać 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie