Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
10 godzin temu, fala napisał:

Tu nie będzie brania jeńców, ogładałeś co w sobotę wyprawiali bandyci krzycząc Allahu Akbar?

Filmików z najazdu hamasu na teren Izraela jest wiele. Praktycznie w każdym z nich można odnaleźć bestialstwo i brak człowieczeństwa ze strony hamasu.

Aby była jasność-jestem zdania aby tym wszystkim bojownikom hamasu oddać z nawiązką to co robią na terenie Izraela. Zabijanie cywilów w ogóle i z taką premedytacją powinno nieść swoje konsekwencje. Ale... wracając do mojej wypowiedzi-Izrael jest rozgrzeszony bombardując miasta (w których giną również cywile), być może zachodnią bronią, a takiej roSSji nie można wysłać kilku rakiet z zachodnich dostaw bo nie. 

Pamiętajmy, roSSjanie też strzelali do cywilnych samochodów, też dokonywali egzekucji na cywilach, gwałcili dzieci, mordowali na potęgę, nadal ostrzeliwują wioski w których ciągle mieszkają cywile, wysyłają rakiety na cywilne bloki. Dzielenie na lepszych (Izraelczyków) i gorszych (Ukraińców). Trochę to nie ten teges. 

Napisano (edytowane)
16 minut temu, pawel_breslau napisał:

Filmików z najazdu hamasu na teren Izraela jest wiele. Praktycznie w każdym z nich można odnaleźć bestialstwo i brak człowieczeństwa ze strony hamasu.

Aby była jasność-jestem zdania aby tym wszystkim bojownikom hamasu oddać z nawiązką to co robią na terenie Izraela. Zabijanie cywilów w ogóle i z taką premedytacją powinno nieść swoje konsekwencje. Ale... wracając do mojej wypowiedzi-Izrael jest rozgrzeszony bombardując miasta (w których giną również cywile), być może zachodnią bronią, a takiej roSSji nie można wysłać kilku rakiet z zachodnich dostaw bo nie. 

Pamiętajmy, roSSjanie też strzelali do cywilnych samochodów, też dokonywali egzekucji na cywilach, gwałcili dzieci, mordowali na potęgę, nadal ostrzeliwują wioski w których ciągle mieszkają cywile, wysyłają rakiety na cywilne bloki. Dzielenie na lepszych (Izraelczyków) i gorszych (Ukraińców). Trochę to nie ten teges. 

Pamiętajmy , dla zachodu ważne jest to , że rosja ma broń jądrową , ropę i gaz , palestyna ma ... , hmmm nic nie ma 

Edytowane przez Cypis
  • Słabe 1
Napisano
Godzinę temu, Cypis napisał:

Pamiętajmy , dla zachodu ważne jest to , że rosja ma broń jądrową , ropę i gaz , palestyna ma ... , hmmm nic nie ma 

Tak, zgadzam się w 100%. I tu jest właśnie ból dupy.

Napisano

Nie wdając się w akademickie dyskusje o humanitaryzmie czy wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą, proponuję:

- sprawdzić, czym jest Strefa Gazy
- sprawdzić, czym jest Palestyna
- sprawdzić, kto w jednym, a kto w drugim karty rozdaje
- sprawdzić, czym jest Hamas i podobne, w tym także OWP czy Hezbollah

A jak komuś się chce dodatkowo, to może sprawdzić Indie, Pakistan, masakry chrześcijan dokonane przez muzułmanów, czy dla odmiany masakry tych, dokonane przez... hinduistów.

Napisano
7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Nie wdając się w akademickie dyskusje o humanitaryzmie czy wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą, proponuję:

- sprawdzić, czym jest Strefa Gazy
- sprawdzić, czym jest Palestyna
- sprawdzić, kto w jednym, a kto w drugim karty rozdaje
- sprawdzić, czym jest Hamas i podobne, w tym także OWP czy Hezbollah

A jak komuś się chce dodatkowo, to może sprawdzić Indie, Pakistan, masakry chrześcijan dokonane przez muzułmanów, czy dla odmiany masakry tych, dokonane przez... hinduistów.

w takich rozważaniach to pewnie trzeba by się cofnąć do Wypraw Krzyżowych , Inkwizycji , kolonizacji Afryki i Ameryki Południowej , pomysłodawców pierwszych obozów koncentracyjnych (brytole), II WŚ, Hutu i Tutsi , itp. itd.

  • Słabe 1
Napisano

Cypis.... nie, wystarczy sprawdzić, że Hamas rządzi i rozdaje karty w Strefie Gazy, a Abbas wraz z władzami Państwa Palestyna nie mają tam nic do gadania...
Tudzież, że od kilku dni na tapecie jest Strefa Gazy a cisza wokół Zachodniego Brzegu, pomijając jakieś próby machania szabelką przez Arabów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie