Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Cypis napisał:

Nick masz niemiecki , ale to nie zmienia faktu , że jesteś ruski c...j ćwoku 

I takich ścieków się spodziewałem... nic nowego, tylko obelgi

A w rzeczywistości jesteś tylko zakompleksionym małym pajacykiem... cypisem... bez prawa do jakiej kolwiek decyzji w swojej marnej egzystencji

Został ci tylko Internet bo nikt ciebie na poważnie nie odbiera

Edytowane przez Der Panzerfahrer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

I takich ścieków się spodziewałem... nic nowego, tylko obelgi

A w rzeczywistości jesteś tylko zakompleksionym małym pajacykiem... cypisem... bez prawa do jakiej kolwiek decyzji w swojej marnej egzystencji

Został ci tylko Internet bo nikt ciebie na poważnie nie odbiera

Lepiej być pajacykiem , niż takim pajacem jak ty.

A tak po ludzku to ci współczuję , trudno jest pewnie żyć , jak co druga osoba z którą rozmawiasz , mówi , że jak cię słucha to jej się rzygać chce. 

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cypis napisał:

Lepiej być pajacykiem , niż takim pajacem jak ty.

A tak po ludzku to ci współczuję , trudno jest pewnie żyć , jak co druga osoba z którą rozmawiasz , mówi , że jak cię słucha to jej się rzygać chce. 

O moje kontakty się nie martw. A twoje prywatne wycieczki tu na forum nie mają nic konkretnego z tematami forum.

Guzik mnie obchodzi twoja marna egzystencja mam tylko cichą nadzieję, że tu w końcu modrracja będzie konsekfentna w stosunku do takich jak ty.

Idź sobie gdzieś indziej.... tu ciebie nikt nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

O moje kontakty się nie martw. A twoje prywatne wycieczki tu na forum nie mają nic konkretnego z tematami forum.

Guzik mnie obchodzi twoja marna egzystencja mam tylko cichą nadzieję, że tu w końcu modrracja będzie konsekfentna w stosunku do takich jak ty.

Idź sobie gdzieś indziej.... tu ciebie nikt nie chce

a ciebie ruski trollu to ktoś tu chce ?

typowa ruska morda , najpierw zaczyna swoje smutnę wtręty , a potem krzyczy ratunku odpowiedzieli mi w moim stylu ( a wg. ciebie to tylko ty możesz pluć na wszystkich i na wszystko, typowo ruskie i PiSdowskie)

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Der Panzerfahrer napisał:

Już ci mówiłem pajacyku, o mnie się nie martw

Tatuś rumcajs ci tyłek powinien złoić za chamstwo jakim się tu i nie tylko tu popisujesz

według twojego nicku , tobie powinien tatuś hitler, a w jego zastępstwie wujek putler 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Der Panzerfahrer napisał:

Już ci mówiłem pajacyku, o mnie się nie martw

Tatuś rumcajs ci tyłek powinien złoić za chamstwo jakim się tu i nie tylko tu popisujesz

no tak wg. ciebie chamstwo zarezerwowane jest tylko dla ciebie

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

Do ciężkiej cholery gdzie są mody i Administrator!!!! Co to za chlew!!!!

jak się wypowiada Der świnia , to i chlew mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać twoje posty , żeby wyrobić sobie zdanie na twoje podejście do ludzi mających inne zdanie, hejt i trolowanie , ale wg. ciebie to tylko ty masz do tego prawo , innym wara do pisania do ciebie tym samym językiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cypis napisał:

a ciebie ruski trollu to ktoś tu chce ?

typowa ruska morda , najpierw zaczyna swoje smutnę wtręty , a potem krzyczy ratunku odpowiedzieli mi w moim stylu ( a wg. ciebie to tylko ty możesz pluć na wszystkich i na wszystko, typowo ruskie i PiSdowskie)

Pajacyku... czy ty nie kumasz tego że nikt twoich wywodów tutaj nie ma ochoty oglądać? Pochwal się merytoryczną wiedzą a nie chamstwem i epitetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

Pajacyku... czy ty nie kumasz tego że nikt twoich wywodów tutaj nie ma ochoty oglądać?

A ty myślisz megalomanie , że możesz wypowiadać się pajacu za wszystkich . Twojemu chamstwu przeciwstawiam się "siłom i godnościom osobistom" i odpowiedziami w twoim stylu. Cham zrozumie tylko swój poziom odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cypis napisał:

A ty myślisz megalomanie , że możesz wypowiadać się pajacu za wszystkich . Twojemu chamstwu przeciwstawiam się "siłom i godnościom osobistom" i odpowiedziami w twoim stylu. Cham zrozumie tylko swój poziom odpowiedzi. 

Za nikogo się nie wypowiadam

Przeszkadza mi tylko ten polityczny bajzel, który tu forujecie.... nic poza tym... przestań tylko być takim ordynarnym cypisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

Przeszkadza mi tylko ten polityczny bajzel, który tu forujecie.... nic poza tym... 

Jak ci przeszkadza , to nie wchodź na forum , albo się nie dziw , że też twój polityczny bajzel może przeszkadzać innym .

Myślenie Kalego : wasz pogląd jest be , to mogę was obrzucić błotem , ale wy tego nie możecie robić w stosunku do mnie , bo to jest chamskie 

Ja nie mam zamiaru myśleć i wypowiadać się w ruskiej narracji tak jak ty. I nie mam zamiaru milczeć przy zaczepkach ruskiego trolla.

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy też tancujesz i szczysz na grobach? Bo twoi koleżkowie od wzajemnej adoracji i wzajemnego  lizania czterech liter, mają takie tendencje. Było "piekło kobiet" a teraz będzie piecze mężczyzn.  I znowu protesty i znowu zamieszki;;) Między sobą załatwcie;)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Cypis napisał:

Jak ci przeszkadza , to nie wchodź na forum , albo się nie dziw , że też twój polityczny bajzel może przeszkadzać innym .

Myślenie Kalego : wasz pogląd jest be , to mogę was obrzucić błotem , ale wy tego nie możecie robić w stosunku do mnie , bo to jest chamskie 

Ja nie mam zamiaru myśleć i wypowiadać się w ruskiej narracji tak jak ty. I nie mam zamiaru milczeć przy zaczepkach ruskiego trolla.

Cypis - to jest jakieś troll- konto któregoś z tutejszych wyznawców. Jak ktoś zaczyna pokazywać złodziejstwo i nicość piss to to się pojawia, niby ładu i regulaminu szukać, połączone z konfiturzeniem do administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie