Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
39 minut temu, soldierprzemo napisał:

Ale przy tym zamieszaniu i skierowaniu się Wagnera na Białoruś będzie można przewieźć atom 

Chciałem zaznaczyć, że we wczorajszym "szturmie na Moskwę" ciężkiego sprzętu było tyle, co ruscy tracą w ciągu jednego dnia i max. 3-4 tyś. ludu. 

Napisano (edytowane)
8 godzin temu, karpik napisał:

Żądają Nobla dla łukaszenki za uratowanie reżimu w raszce i przyjęcie kucharza do Białorusi na banicję.🤣

To chyba " batko" powinien się oglądać z obawą na boki niż " nowy banita". czas pokaże, czy zdąży żałować 20- letniej znajomości z onym. Oby ta wczorajsza " szopka" nie  była odstawiona z premedytacją. I w uzgodnieniu...

Edytowane przez formoza58
Napisano
4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

KARPIK !!!!!

Może sam jeszcze o tym nie wiesz, ale potrzebujesz chwili oddechu? Jakieś sanatorium, na przykład...

O co walczysz? Film w pełni ocenzurowany, do tego najprawdopodobniej lipny. Za mało wierzgał.

Napisano
4 minuty temu, Spirit of Warsaw napisał:

RU75917.thumb.png.7f1e3d8f8e39b752b60d8f646ab4d31e.png

[...]

Piszą na telegramach, że to jakieś centrum dowodzenia lotnictwem miało być i mogły lecieć grube ryby. Oczywiście mogą to być tylko marzenia ukrów.

Napisano

"Ukraina nie wykorzystała buntu Prigożyna na polu bitwy , - NYT

 

Według amerykańskich urzędników nie było żadnych luk w obronie, które można by wykorzystać. Marsz Prigożyna na Moskwę „nie spowodował, że jednostki rosyjskie opuściły swoje pozycje na południowej lub wschodniej Ukrainie w piątek lub sobotę, aby stanąć w obronie Moskwy”."

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie