karpik Napisano 9 Czerwiec 2024 Napisano 9 Czerwiec 2024 (edytowane) Godzinę temu, bjar_1 napisał: Premier Belgii też poda się do dymisji. Trochę mnie dziwią tak radykalne kroki. Jeżeli miała być to zagrywka polityczna ze strony Macrona, to dość ryzykowna, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo Europy, jeżeli do władzy dorwie się putinistka. Edytowane 9 Czerwiec 2024 przez karpik 1
karpik Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 "Siły obronne Ukrainy uderzyły w Krym jednego najeźdźcę S-400 i dwóch S-300 , – Sztab Generalny Według informacji Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy, tej nocy ukraińscy żołnierze pomyślnie zaatakowali jedną dywizję przeciwlotniczą S-400 okupanta w rejonie Dżankoi, a także dwie wrogie dywizje rakiet przeciwlotniczych S-300 w pobliżu Czornomorskiego i Jewpatorii. Żaden z naszych wystrzelonych pocisków nie został przechwycony przez „wysoce skuteczną” obronę przeciwlotniczą wroga" 1
Grzesio Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 21 minut temu, bodziu000000 napisał: Pomysł na miarę buchanki z pancerzem reaktywnym. 1
karpik Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 Mały dron. Dużo gruzu. VID_20240610_203826_975.mp4 1
karpik Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 "Rosyjski statek „Admirał Lewczenko” płonie na Morzu Barentsa – rzecznik Marynarki Wojennej Sił Zbrojnych Ukrainy Pletenczuk" 1
karpik Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 "Rosyjski Su-57 uszkodzony w wyniku ataku drona na lotnisku w Achtubińsku." 1
M81 Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 "Statek" jest po prostu niszczycielem. Rosjanie klasyfikują go w swojej nomenklaturze jako okręt ZOP.
karpik Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 (edytowane) A- 50 tam widzę? Dobra. Już wiem. Edytowane 10 Czerwiec 2024 przez karpik 1
karpik Napisano 10 Czerwiec 2024 Napisano 10 Czerwiec 2024 Mam nadzieję, że bez związku. https://tech.wp.pl/eksplozja-i-pozar-w-mesko-to-kluczowe-zaklady-zbrojeniowe-dla-polski,7037002146781952a 1
Czlowieksniegu Napisano 11 Czerwiec 2024 Autor Napisano 11 Czerwiec 2024 Fiu fiu... Kto ma nadzór ws. zarzutów dla żołnierzy? Prokurator od Smoleńska, syn pułkownika powiązanego z WSI i GRU Nadzór nad śledztwem przeciwko dwóm żołnierzom zatrzymanych po wydarzeniach w Dubiczach Cerkiewnych w pobliżu polsko-białoruskiej miał sprawować prokurator Jarosław Sej - podały media. Ten sam, który był referentem w postępowaniu dotyczącym katastrofy smoleńskiej. O jego ówczesnych kontaktach z Komitetem Śledczym Federacji Rosyjskiej pisaliśmy już ponad dekadę temu w naszych mediach! Także o powiązaniach ojca prokuratora z WSI oraz szkoleniu w GRU. [...] https://niezalezna.pl/polska/wydarzenia/smolensk-prokurator-sej-wsi-gru-granica/519659
Tyr Napisano 11 Czerwiec 2024 Napisano 11 Czerwiec 2024 Fiu... Fiu... Oczu ci nie wypaliło? Nie wiem czy wiesz, że teraz dużo w koalicji takich zasłużonych...
Rekomendowane odpowiedzi