Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, MarekA napisał:

Konkretnie co tam było? Były bumbumy rakiet i co? I nic.

A skąd mnie to wiedzieć co tam było? Nie można też się dopatrywać sensu we wszystkim co robią ci roSSjanie. Wcześniej też zrzucali bomby na swoje wiochy i w tym tez sensu nie można się doszukiwać bo się zwyczajnie go nie znajdzie.  Tak jak pisałem wcześniej-moim skromnym zdaniem tam jest linia kolejowa i wydaje mi się, że to ona była celem. Że nie trafili konkretnie w tory to już inna kwestia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia satelitarne wykonane nad lotniskiem na Krymie 16 maja. Ogień pojawił się na parkingach samolotów Su-27, Su-30 i Mig-31.  Poszkodowanych samolotów może być więcej niż trzy, ponieważ zdjęcie satelitarne nie pokazuje wszystkich uszkodzeń spowodowanych przez amunicję kasetową. Zdjęcia pokazują również spalony magazyn paliwa i smarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Czy oni są normalni? Wiadomo że, nie, ale czasami jeszcze warto poznać skalę.

Masochistom polecam obejrzenie tegorocznego 9-majowego święta cywilizacji turańskiej w Garnizonie Chabarowskim. Duże przeżycie, aby tylko wytrzymać nerwowo „Zdrastwujcie tawariszci”, „Urrraaaaa” i inne takie z ust bezdennie prymitywnej dziczy, która ma pojęcie, albo i nie ma, że w kilkadziesiąt godzin po tej paradzie będzie szlachtowana ukraińskimi FPVkami.

Zimno i mokro, a jednak… - warto spojrzeć na „elektorat” na trybunach. Nawet babinki pod dziewięćdziesiątkę chyba już ledwo kontaktujące. Skąd to się bierze? Ściągają takie coś za obietnicę połcia słoniny, tak jak połeć słoniny i parę butelek oleju stanowi odszkodowanie dla matek ruskich zwyrodnialców zabitych na Ukrainie?

 

 

    Pokusiłem się i obejrzałem film.   Propaganda na bardzo wysokim poziomie w przeciwieństwie do kultury, poszanowania innego człowieka itp. , itd.   Po 33 min spiker mówiąc o defilujacych czołgach opowiada jak załoga jednego z nich jednym strzałem zniszczyła amerykańskiego Abramsa.  Czy coś jeszcze dodawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie