Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

W dobie dobie deepf mam małe wątpliwości.

"Polski Korpus Ochotniczy wraz z Rosyjskim Korpusem Ochotniczym wydali wspólne oświadczenie

 

„ Od pierwszych dni powstania Korpusu Polskiego jego żołnierze stali w tym samym rzędzie, co żołnierze Korpusu Rosyjskiego. Kontynuujemy realizację zadań bojowych i wspólnie pójdziemy dalej, ku zwycięstwu ” – dowódca RDK."

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, karpik napisał:

Wymiana śmigła i curyk.

Niezły. Na US eBay poszedłby w kategorii „near mint” :-)

Bruzda po przyziemieniu - ideał linii prostej. Jest za dobry, żeby być zestrzelonym. Takie dobre lądowania przymusowe są zazwyczaj po trafieniu „karabinem WRE”. Ukraińcy mało tego mają, ale jednak mają.

Anteny GPS ma jak pierwsze Iskry MW po zmianie ustroju, gdy dano tym marynarskim Iskrom cywilne GPSy. Tyle tylko, że tamte Iskry miały te anteny w innych miejscach.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Niezły. Na US eBay poszedłby w kategorii „near mint” :-)

Bruzda po przyziemieniu - ideał linii prostej. Jest za dobry, żeby być zestrzelonym. Takie dobre lądowania przymusowe są zazwyczaj po trafieniu „karabinem WRE”. Ukraińcy mało tego mają, ale jednak mają.

Anteny GPS ma jak pierwsze Iskry MW po zmianie ustroju, gdy dano tym marynarskim Iskrom cywilne GPSy. Tyle tylko, że tamte Iskry miały te anteny w innych miejscach.

Tak. Piszą, że stłumiony elektronicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja T-55 rozpoczęła się w 1958 r. tak więc mamy najwyraźniej do czynienia z podróżą w czasie.😁

Poza tym wóz na dolnym zdjęciu nie wygląda mi na T-55.

Edytowane przez M81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

W dobie dobie deepf mam małe wątpliwości.

"Polski Korpus Ochotniczy wraz z Rosyjskim Korpusem Ochotniczym wydali wspólne oświadczenie

 

„ Od pierwszych dni powstania Korpusu Polskiego jego żołnierze stali w tym samym rzędzie, co żołnierze Korpusu Rosyjskiego. Kontynuujemy realizację zadań bojowych i wspólnie pójdziemy dalej, ku zwycięstwu ” – dowódca RDK."

 

Ale już na filmikach z poprzedniego ataku na rosję , słychać było , że razem z ruskimi walczyli Polacy (rzucanie mięsem po polsku , nie do podrobienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

 Jak w tym tygodniu poinformowano w ukraińskiej lądówce jest 4 pilotów dronów na kompanię. W WP szczątkowa ilość pilotów dronów rozpoczyna się dopiero od szczebla brygady.

Ruskie zaczęli tworzyć oddziały wyposażone w drony do polowania na drony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cypis napisał:

Ale już na filmikach z poprzedniego ataku na rosję , słychać było , że razem z ruskimi walczyli Polacy (rzucanie mięsem po polsku , nie do podrobienia)

Wiem wiem. Szybko wtedy przycichło i w raszce nie odbiło się szerokim echem, choć wydawać się mogło, że to propagandowe złoto dla dzikich. 

Teraz po prostu szukam logiki w takich manifestach i nie znajduję, stąd moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie