Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Generałowie Pacek i Skrzypczak mówią jednym głosem na temat wydarzeń związanych z tą wojną.

Prześcigają się który bardziej się wylansuje w internetach? Nie twierdzę, że nie mają dużo racji, ale już zaczynają mnie irytować to wszelakie teorie i analizy z perspektywy fotela. Bardzo chciałbym zobaczyć(albo może lepiej nie) ile by zostało z ich geniuszu gdyby znaleźli się na miejscu dowodzących na Ukrainie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży pożar i eksplozja na terenie Czelabińskiej Fabryki Traktorów w Rosji. Jak sama nazwa wskazuje zakład jest odpowiedzialny za produkcję silników do rosyjskich czołgów i gąsienicowych wozów wsparcia (T-72, T-90, T-14 Armata, BMPT Terminator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaja Godek domaga się zwrotu Lwowa. „Dostaliście go od ZSRR całkowicie bezpodstawnie”

Kolejny popis kretynki, której rozwydrzone bachory w warszawskim kościele pw. Św. Ignacego (bo tam to coś mieszka) zrujnowały mszę żałobną za mojego ojca, o czym kiedyś wspominałem na tym forum. I jeszcze to chamidło miało czelność podać mi rękę na hasło „przekażcie sobie znak pokoju”.

Ale to na marginesie. Czekajmy na to, co jeszcze ten debil wymyśli - być może zażąda od Ukrainy zwrotu polskich MiG-ów-29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie