Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Apacz pan, jaka czekistowska maskirowka.

Szumowina partii piss, mająca łapska aż ociekające od czerwonych gwiazd na skutek relacji z biznesami kagiebowskiej mafii sołncewskiej i szumowina owa nienawidząca – zgodnie z filozofią jej guru ubeka Ehrlicha – demokracji liberalnej w tym przypadku pozwala spokojnie być i działać w przestrzeni publicznej takiemu ruskiemu śmieciowi, jak Panasiuk. Zgodnie z najlepszymi zasadami demokracji liberalnej, w której każdy może głosić swoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Jedburgh_Ops napisał:

Szumowina partii piss, mająca łapska aż ociekające od czerwonych gwiazd na skutek relacji z biznesami kagiebowskiej mafii sołncewskiej i szumowina owa nienawidząca – zgodnie z filozofią jej guru ubeka Ehrlicha – demokracji liberalnej w tym przypadku pozwala spokojnie być i działać w przestrzeni publicznej takiemu ruskiemu śmieciowi, jak Panasiuk. Zgodnie z najlepszymi zasadami demokracji liberalnej, w której każdy może głosić swoje poglądy.

Ale czy to Cię dziwi? Dopóki taki śmieć nie nadaje na "jaśnienamwielmożnierządzących" to może robić co chce, nikt do jego (i jemu podobnych) działalności nie ma zastrzeżeń, może ma jakiegoś cichego obserwatora w abw i to tyle. Za to spróbuj wejść na spotkanie "mieszkańców miasta XYZ z prezesem" aby wyrazić swoją opinię...

Edytowane przez PAULUS_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2023 o 11:29, bjar_1 napisał:

Też można.

Słucham i oglądam wszystkie podcasty z Damianem Dudą oraz wszystkie informacje o nim. Już raz był ranny, a ciągle, codziennie ryzykuje życiem dla ukraińskich żołnierzy.

Ja już nie wiem, czy on jest jak Waldemar Milewicz, czy on jest kimś, przed kim po prostu należy uklęknąć za to, co on robi na Ukrainie? Zdecydowanie jestem za tym drugim wariantem. Człowiek jest nie stąd, nie z tej planety.

Dlatego nie będę chciał znać Ukrainy i Ukraińców, jeśli on - jako oficer WP - nie dostanie najwyższego ukraińskiego odznaczenia wojskowego za te setki uratowanych przez niego i jego polski zespół combat mediców ukraińskich żołnierzy. I tak samo, jeśli na Ukrainie nie będzie ulic, placów i skwerów jego imienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiaku, czy Ty naprawdę co post, to musisz obrażać wszystkich innych, którzy nie odpowiadają twojemu choremu postrzeganiu świata?  Już się przyzwyczaiłem, że na tym forum jest moda na wyśmiewanie i nieograniczone krytykanctwo partii rzadzącej i jej wyborców, ale Ty gościu przesadzasz. Prezentujesz swoim poziomem wypowiedzi, wszystko to, co powszechnie zarzuca się Kaczyńskiemu i jego elektoratowi. Przez takich jak Ty, wielu ludzi nawet nie wchodzi tu, bo chlew jaki tu robisz, skutecznie zniechęca co bardziej kulturalnych obserwatorów. To forum z historyczno, poszukiwawczego, stało się polityczno poniżajace.  Zrozum wreszcie , że ludzie zasługują na szacunek, a Ty skutecznie pokazujesz, że masz kompleksy, albo jesteś propagandowym ramieniem jakiejś opcji politycznej.

9 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Apacz pan, jaka czekistowska maskirowka.

Szumowina partii piss, mająca łapska aż ociekające od czerwonych gwiazd na skutek relacji z biznesami kagiebowskiej mafii sołncewskiej i szumowina owa nienawidząca – zgodnie z filozofią jej guru ubeka Ehrlicha – demokracji liberalnej w tym przypadku pozwala spokojnie być i działać w przestrzeni publicznej takiemu ruskiemu śmieciowi, jak Panasiuk. Zgodnie z najlepszymi zasadami demokracji liberalnej, w której każdy może głosić swoje poglądy.

 

Edytowane przez mufli75
  • Tak trzymać 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mufli75 napisał:

Człowiaku, czy Ty naprawdę co post, to musisz obrażać wszystkich innych, którzy nie odpowiadają twojemu choremu postrzeganiu świata?  Już się przyzwyczaiłem, że na tym forum jest moda na wyśmiewanie i nieograniczone krytykanctwo partii rzadzącej i jej wyborców, ale Ty gościu przesadzasz. Prezentujesz swoim poziomem wypowiedzi, wszystko to, co powszechnie zarzuca się Kaczyńskiemu i jego elektoratowi. Przez takich jak Ty, wielu ludzi nawet nie wchodzi tu, bo chlew jaki tu robisz, skutecznie zniechęca co bardziej kulturalnych obserwatorów. To forum z historyczno, poszukiwawczego, stało się polityczno poniżajace.  Zrozum wreszcie , że ludzie zasługują na szacunek, a Ty skutecznie pokazujesz, że masz kompleksy, albo jesteś propagandowym ramieniem jakiejś opcji politycznej.

 

Jeśli ci to nie przeszkadza możesz sobie chodzić po Polsce budowanej przez deweloperską Grupę Radius będącą polską filią rosyjskiej mafii sołncewskiej założonej przez KGB i GRU, a w Polsce będącej pod ochroną PiS. Twoja sprawa.

Ja nie zamierzam żyć w Polsce, która jest pośmiewiskiem już choćby z tego powodu, że Grupa Radius, czyli mafia sołncewska, pobudowała się pod Akademią Sztuki Wojennej w Rembertowie, ponieważ służby PiS na wszystko tej mafii pozwalają. Chcesz żyć w kabarecie? Żyj. Ja nie będę.

To tak na marginesie dzisiejszej defilady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumunia chcę usprawnić tranzyt ukraińskiego zboża przez swoje terytorium

Rumunia zwiększy swój tranzytowy limit dla ukraińskiego zboża z 2 do 4 mln ton miesięcznie – zapowiedział minister transportu Rumunii Sorin Grindeanu, cytowany w poniedziałek przez ukraiński portal Europejska Prawda za rumuńskim portalem Agerpres.

"Zgodziliśmy się, że eksport ukraińskiego zboża powinien zostać przyśpieszony w kontekście ataków na ukraińskie porty Reni i Izmaił, do których doszło w ostatnich tygodniach" - oznajmił Grindeanu po spotkaniu z przedstawicielami USA, UE, Mołdawii, Ukrainy i Rumunii poświęconym alternatywnym szlakom transportu zboża z Ukrainy.

[...]

https://www.wnp.pl/transport-morski/rumunia-chce-usprawnic-tranzyt-ukrainskiego-zboza-przez-swoje-terytorium,741173.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie