Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Człowiaku, czy Ty naprawdę co post, to musisz obrażać wszystkich innych, którzy nie odpowiadają twojemu choremu postrzeganiu świata?  Już się przyzwyczaiłem, że na tym forum jest moda na wyśmiewanie i nieograniczone krytykanctwo partii rzadzącej i jej wyborców, ale Ty gościu przesadzasz. Prezentujesz swoim poziomem wypowiedzi, wszystko to, co powszechnie zarzuca się Kaczyńskiemu i jego elektoratowi. Przez takich jak Ty, wielu ludzi nawet nie wchodzi tu, bo chlew jaki tu robisz, skutecznie zniechęca co bardziej kulturalnych obserwatorów. To forum z historyczno, poszukiwawczego, stało się polityczno poniżajace.  Zrozum wreszcie , że ludzie zasługują na szacunek, a Ty skutecznie pokazujesz, że masz kompleksy, albo jesteś propagandowym ramieniem jakiejś opcji politycznej.

9 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Apacz pan, jaka czekistowska maskirowka.

Szumowina partii piss, mająca łapska aż ociekające od czerwonych gwiazd na skutek relacji z biznesami kagiebowskiej mafii sołncewskiej i szumowina owa nienawidząca – zgodnie z filozofią jej guru ubeka Ehrlicha – demokracji liberalnej w tym przypadku pozwala spokojnie być i działać w przestrzeni publicznej takiemu ruskiemu śmieciowi, jak Panasiuk. Zgodnie z najlepszymi zasadami demokracji liberalnej, w której każdy może głosić swoje poglądy.

 

Edytowane przez mufli75
  • Tak trzymać 3
Napisano
1 godzinę temu, mufli75 napisał:

Człowiaku, czy Ty naprawdę co post, to musisz obrażać wszystkich innych, którzy nie odpowiadają twojemu choremu postrzeganiu świata?  Już się przyzwyczaiłem, że na tym forum jest moda na wyśmiewanie i nieograniczone krytykanctwo partii rzadzącej i jej wyborców, ale Ty gościu przesadzasz. Prezentujesz swoim poziomem wypowiedzi, wszystko to, co powszechnie zarzuca się Kaczyńskiemu i jego elektoratowi. Przez takich jak Ty, wielu ludzi nawet nie wchodzi tu, bo chlew jaki tu robisz, skutecznie zniechęca co bardziej kulturalnych obserwatorów. To forum z historyczno, poszukiwawczego, stało się polityczno poniżajace.  Zrozum wreszcie , że ludzie zasługują na szacunek, a Ty skutecznie pokazujesz, że masz kompleksy, albo jesteś propagandowym ramieniem jakiejś opcji politycznej.

 

Jeśli ci to nie przeszkadza możesz sobie chodzić po Polsce budowanej przez deweloperską Grupę Radius będącą polską filią rosyjskiej mafii sołncewskiej założonej przez KGB i GRU, a w Polsce będącej pod ochroną PiS. Twoja sprawa.

Ja nie zamierzam żyć w Polsce, która jest pośmiewiskiem już choćby z tego powodu, że Grupa Radius, czyli mafia sołncewska, pobudowała się pod Akademią Sztuki Wojennej w Rembertowie, ponieważ służby PiS na wszystko tej mafii pozwalają. Chcesz żyć w kabarecie? Żyj. Ja nie będę.

To tak na marginesie dzisiejszej defilady.

Napisano

Rumunia chcę usprawnić tranzyt ukraińskiego zboża przez swoje terytorium

Rumunia zwiększy swój tranzytowy limit dla ukraińskiego zboża z 2 do 4 mln ton miesięcznie – zapowiedział minister transportu Rumunii Sorin Grindeanu, cytowany w poniedziałek przez ukraiński portal Europejska Prawda za rumuńskim portalem Agerpres.

"Zgodziliśmy się, że eksport ukraińskiego zboża powinien zostać przyśpieszony w kontekście ataków na ukraińskie porty Reni i Izmaił, do których doszło w ostatnich tygodniach" - oznajmił Grindeanu po spotkaniu z przedstawicielami USA, UE, Mołdawii, Ukrainy i Rumunii poświęconym alternatywnym szlakom transportu zboża z Ukrainy.

[...]

https://www.wnp.pl/transport-morski/rumunia-chce-usprawnic-tranzyt-ukrainskiego-zboza-przez-swoje-terytorium,741173.html

Napisano
5 godzin temu, mufli75 napisał:

Człowiaku, czy Ty naprawdę co post, to musisz obrażać wszystkich innych, którzy nie odpowiadają twojemu choremu postrzeganiu świata?  Już się przyzwyczaiłem, że na tym forum jest moda na wyśmiewanie i nieograniczone krytykanctwo partii rzadzącej i jej wyborców, ale Ty gościu przesadzasz. Prezentujesz swoim poziomem wypowiedzi, wszystko to, co powszechnie zarzuca się Kaczyńskiemu i jego elektoratowi. Przez takich jak Ty, wielu ludzi nawet nie wchodzi tu, bo chlew jaki tu robisz, skutecznie zniechęca co bardziej kulturalnych obserwatorów. To forum z historyczno, poszukiwawczego, stało się polityczno poniżajace.  Zrozum wreszcie , że ludzie zasługują na szacunek, a Ty skutecznie pokazujesz, że masz kompleksy, albo jesteś propagandowym ramieniem jakiejś opcji politycznej.

 

3 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jeśli ci to nie przeszkadza możesz sobie chodzić po Polsce budowanej przez deweloperską Grupę Radius będącą polską filią rosyjskiej mafii sołncewskiej założonej przez KGB i GRU, a w Polsce będącej pod ochroną PiS. Twoja sprawa.

Ja nie zamierzam żyć w Polsce, która jest pośmiewiskiem już choćby z tego powodu, że Grupa Radius, czyli mafia sołncewska, pobudowała się pod Akademią Sztuki Wojennej w Rembertowie, ponieważ służby PiS na wszystko tej mafii pozwalają. Chcesz żyć w kabarecie? Żyj. Ja nie będę.

To tak na marginesie dzisiejszej defilady.

Posłuchaj sobie, obrażony obrońco partii PiS, posłuchaj także w kontekście wojny na Ukrainie i tego wątku forum, co mówią majorowie wywiadu Robert Cheda i Anna Grabowska-Siwiec; posłuchaj sobie, co mówią studenci pani major; posłuchaj, co mówią ludzie odpowiedzialni za rekrutację do polskiego wywiadu i kontrwywiadu.

Od 2015 roku całe kierownictwo służb – szczebel najwyższy, wysoki, średni a nawet pomniejszy – zostało przez PiS wyrzucone na bruk. Dziś w służbach pracują rodziny i pociotki partii PiS, koledzy rodzin i pociotków partii PiS, kumple tych kolegów i kumple tych kumpli. Ludzie bez profilowego wykształcenia; kompletni amatorzy po kursikach; ludzie całkowicie bezideowi, a jedynie szukający gdzieś zatrudnienia, wszystko jedno gdzie, a tu dar niebios, bo poznało się kogoś z PiS, kto jak raz szukał ludzi do służb. I nie jak tak twierdzę, tylko ludzie służb, ale słuchać tego się nie chce, nieprawdaż obrażony obrońco partii PiS?

Studenci major Grabowskiej-Siwiec nieomal pukają jej po głowie, gdy grzecznie sugeruje im, że może chcieliby spróbować popracować dla III RP w wywiadzie? Wszyscy mówią jednym głosem w rodzaju – „Mam iść do wywiadu, a za parę lat jakiś kretyn i/lub agent Moskwy znowu odtajni listy polskich agentów i je upubliczni? I co? I potem do końca życia razem z rodziną będę żył gdzieś pod przykryciem ze zmienionymi personaliami?”. Do tego doprowadziła partia PiS. Polski wywiad i kontrwywiad to dziś pośmiewisko tak wśród ludzi młodych, w tym potencjalnie cennych dla wywiadu zdolnych studentów, jak i wywiadów NATO.

Chyba nikt nie sądzi, że tę ruską kilkunastoosobową siatkę szpiegującą pod Rzeszowem transporty wojskowe dla Ukrainy wytropił polski kontrwywiad. Wytropili ją Amerykanie po odpowiednim elektronicznym zmonitorowaniu drzew, słupów, budynków, innych obiektów terenowych i po wykryciu tamże szpiegowskich gadżetów. Ponieważ Amerykanie nie mają w Polsce uprawnień policyjnych, więc kazano żałosnym służbom PiS aresztować tę siatkę, a PiS zrobił z tego dla swojej ciemnoty wyborczej propagandówkę o „skuteczności” służb pisowskich.

PiS doprowadził do zlikwidowania pamięci instytucjonalnej wywiadu i kontrwywiadu, a także do zerwania różnych operacji sprzed 2015 roku. Panie obrażony obrońco partii PiS.

Nie podobają Ci się moje opinie, a także opinie ludzi polskiego wojska, wywiadu i kontrwywiadu o partii PiS? To może spodobają Ci się opinie zdeklarowanego prawicowca i żarliwego katolika Romana Giertycha, który w podkaście powiedział, że Polską od 2015 roku rządzą (cytat) „najgorsze męty”. I jest to prawda.

To wszystko również w kontekście dzisiejszej propagandowej defilady partii PiS.

Napisano
Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

To wszystko również w kontekście dzisiejszej propagandowej defilady partii PiS.

Co roku oglądałem, to oglądam i teraz ;) Zobaczymy co się tam w trakcie odjaniepawli.

Napisano
1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Co roku oglądałem, to oglądam i teraz ;) Zobaczymy co się tam w trakcie odjaniepawli.

Odjaniepawlili.

Apel Dudy, żeby nie mieszać sporu politycznego do obronności Polski. A na trybunę nie zaproszono ani jednego przedstawiciela partii innej, niż zarządzającej obecnie Polską.

Bezczelność partii PiS nie ma granic, ale to jak raz nie nowina.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie