Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, bjar_1 napisał:

A w jaki sposób mieli by to z nas ściągnąć? Nie płacimy i już.

Dzisiaj.

Myślisz że cały czas będzie wojna i sankcje, że NS1 i NS2 które kosztowały ze 100 mld przerdzewieją nieużywane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Pijarowsko to na początku dobrze wyglądało - całkowity  zakaz importu węgla z Rosji.

To nie jest usprawiedliwianie, tylko luźna refleksja - pamiętam tyrady opozycji i histerię na forum jak to od zbrodniarzy nadal węgiel ściągamy.  Nic to że 99 % to prywatne firmy czy samorząd do swoich ciepłowni, batożony był rząd."



Yhhmmmm... i dlatego Mistrz power-pointa wyjątkowo się posłuchał opozycji i nie posłuchał UE, wylewając dziecko z kąpielą...

Ja wiemy, że wy UE nie lubicie, ale wykazała się zdrowym rozsądkiem i wprowadziła sankcje na węgiel od, bodajże, sierpnia...
Rząd przewodniej partii narodu i przydawek, postanowił być, jak nader często ma w zwyczaju, bardziej papieski od papieża i efekty znamy...

 

PS

Czyli:

- węgla nie bierzemy, kary zapłacili zwykli przedsiębiorcy, kary ponieśli szarzy obywatele, zasponsorowali wszystko zwykli podatnicy...

- ropę, częściowo, bierzemy, aby kar Orlenowi nie naliczono...

 

Jest w tym logika... Podziwiam, że wam się to skleja w logiczną całość...

Również podziwiam, że wam się to skleja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

Dlatego przy kilkudziesięcioprocentowym zdebileniu społeczeństwa wygraną mają w kieszeni :)

 

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

I znów pudło...

"Nie ma wyjścia, trzeba to 40 % społeczeństwa wymienić ;) "

Przewodnia partia narodu otrzymała 43,6 % głosów spośród WSZYSTKICH uprawnionych i tych, którzy się pofatygowali na wybory...
Wśród ogółu obywateli raju nad Wisłą jest to, bodajże, poniżej 20 %....

 

A później piszesz, że hejt, że obrażanie...


PS Wiem, wiem... ty doskonale te proporcje znasz i "tylko" do wpisu bjara się odnosiłeś...

 

 Wytłumacz moderatorowi że pisałeś o debilach a nie o głosujących czy uprawnionych do głosowania.

Czemu mi sie dostało za cytat a nie Tobie za idee ? Chyba jest lekko uprzedzony że na pół strony wykład o demografii politycznej Polski zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Młody- a Ty wiesz, jakie brudy będą teraz z szamba wybijać?
Się panienki nie dojdą, do kogo która willa czy teren należy :-)

Ale nic mu nie zrobią, po badaniu u psychiatry będą mogli go cmoknąć w pompę wszystkie zera tego świata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

fala- ale pacjent pasuje do menażerii..

Fikcyjny rozwód, miliony złotych długu, upadłość...

One tyle mają z Bóg, Honor*, Ojczyzna, co szczanie w piwnicy z piciem w Szczawnicy...

 

* zwłaszcza z tym pojęciem...

Jak czytam że coś ma w nazwie "patriotyczne" lub ktoś nadużywa tego słowa  to zapala się alarm że coś jest nie halo , od małego tak mam.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tailor napisał:

 

wiele się kobieta nie pomyliła, ludzie pokroju Kowalskiego, Ozdoby, Kalety i wielu innych z tej menażerii każdego kto ma odmienne poglądy  mianują "lewakiem", po przeciwległej  jest faszyzm.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bjar_1 napisał:

Ciekawe... Może Jaro puknął?

No nie żartujmy. Jest (wg mediów) materiał wideo, czym on jest zainteresowany w tych sprawach. Elektorat Radia M. to musiałby chyba wypić z litr święconej wody, żeby to przeżyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie