Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, bjar_1 napisał:

Nie było w historii tego kraju takiego złodziejstwa.

Spox.

Sami tylko morawieccy (i ten ich zaprzyjaźniony katabas-przekręciarz) - po wyborach - odpowiedzą za ich lewe działki z czterech bardzo sympatycznych artykułów KK. Są analizy prawne z tym związane. Reszta złodziejskiej zorganizowanej grupy przestępczej piss odpowie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

...palestrze itd...

Jest bardzo duże i prestiżowe środowisko prawnicze, które kataloguje każdy, dosłownie każdy przewał piss od najmniejszych po największe. I to środowisko - po wyborach rzecz jasna - nie odpuści. Żyję w tym środowisku  to coś o tym wiem. Sam zresztą Giertych mówi na jego kanale YT, że będzie te wszystkie przewały i złodziejstwa piss pilotował w sądach, a z Giertychem jeszcze mało kto wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jest bardzo duże i prestiżowe środowisko prawnicze, które kataloguje każdy, dosłownie każdy przewał piss od najmniejszych po największe. I to środowisko - po wyborach rzecz jasna - nie odpuści. Żyję w tym środowisku  to coś o tym wiem. Sam zresztą Giertych mówi na jego kanale YT, że będzie te wszystkie przewały i złodziejstwa piss pilotował w sądach, a z Giertychem jeszcze mało kto wygrał.

Chyba, że G trafi na listy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Kolejne moralne, etyczne i umysłowe zero* zjepów. Zero chwalące się swoją laską, jak pissowski Mr Jenot. Tylko współczuć tej kobiecie, aczkolwiek może jednak nie? Gały jednak widziały/widzą, co biorą.

Może ktoś chce się założyć, że ci państwo za 15 lat nie będą ze sobą?

 

 

 

* Najmocniej przepraszam Cię szanowna Matematyko i Twoje osie liczbowe, bo może przeszacowałem i być może powinienem to coś nazywać nie zero, ale minus jeden...

Jakie 15 lat? Żartujesz ? Koniec tego roku lub do połowy przyszłego i szlus. Przecież trzeba będzie komuś przekazać kasę , żeby nie zabrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, takafura napisał:

Serdecznie dziękuję. Grafik jeżeli chodzi o czytanie to mam napięty, bo jeszcze z Gwiazdki książki nie ruszyłem :)

 

To może nie marnuj czasu na bezsensowną obronę tego czego już od dawna obronić się nie da? Zaczyna być to widoczne ( Twój napięty grafik ;) ) skoro nawet nie zauważyłeś ile w KPO to dotacja a ile pożyczka ( i na ile% ) .

 

 

"A przypomniało mi się, że "Rok 1984" czytałem mając z 15 lat i to wydane 2 obiegu."

 

Zabawne. Jak śmierdziało proszkiem do prania , to możliwe ,że z pod moich łap wyszło :) 

Podobnie jak "Drogi do Wolności" czy " Ciemność w południe" ( to ostatnie marne ale dobrze schodziło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szutnik napisał:

Zabawne. Jak śmierdziało proszkiem do prania , to możliwe ,że z pod moich łap wyszło :)

Albo spod moich. Nie wiemy, z jakiego lasu Takafura nadaje?

My drukowaliśmy „1984” na tuszu kreślarskim i na paście BHP. Ekskluzywne wydania do czytania w wannie. Wpada SB, książka niechcący wpada do wody i staje się czystym notesem.

:classic_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Albo spod moich. Nie wiemy, z jakiego lasu Takafura nadaje?

My drukowaliśmy „1984” na tuszu kreślarskim i na paście BHP. Ekskluzywne wydania do czytania w wannie. Wpada SB, książka niechcący wpada do wody i staje się czystym notesem.

:classic_smile:

Kolega też po szkole Lorda Komforta? Chociaż my nazywaliśmy Go Prof. Rywal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, szutnik napisał:

Kolega też po szkole Lorda Komforta? Chociaż my nazywaliśmy Go Prof. Rywal :)

Jam ci prosty chłopek-roztropek po szkołach od latania. W czasie, gdy drukowaliśmy „1984” jednocześnie, równolegle, byłem w dwóch szkołach od latania - w jednej w Warszawie, w drugiej w Grudziądzu. A w nagrodę za drukowanie „1984” i „innych takich” wylądowałem z nakazem pracy (zamiennym na ancla - jaki ludzki pan, mógł zabić, a dał możliwość wyboru) w wojskowym instytucie naukowym na 3,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Pany, ale macie świadomość, że wspominacie czasy i osoby, jak prof. Kerstena, o których dzisiejsi namaszczeni kombatanci mają niewielką wiedzę?
Wiem, że macie :-)

Mamy , mamy. Cudowny człowiek i wielki historyk. Ostatnią książką , którą wydaliśmy ( już w półsamizdacie ) była " Historia Polski w latach 1918- 1947" ( wspólna praca z żoną Krystyną ) - jeżeli nie mylę tytułu . Już po Jego śmierci (:

Edytowane przez szutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

...dzisiejsi namaszczeni kombatanci...

Znaczy ten kombatant, co to ma wpisane do CV, że jakoby w stanie wojennym działał w punkcie dystrybucji bibuły w Warszawie przy ulicy Bednarskiej, a jedyny problem z tym CV jest taki, że nikt nigdy go tam nie widział, ani o nim nie słyszał, bo ludzie z tego punktu żyją do dziś?

Znaczy ten kombatant, którego matka „walczyła w Powstaniu Warszawskim” oglądając je na You Tubie w Starachowicach?

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie