Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Mam pełną świadomość, że trollujesz i nie masz zielonego pojęcia o czym próbujesz pisać i/lub nie znasz nawet ogólnych informacji o C40.
Gdybyś miał, ciekawe, czy uznałbyś za lewacki ekoterrozym, dla przykładu:

  • wydłużenie żywotności aut do 20 lat,
  • wydłużenie życia urządzeń elektronicznych do 7 lat,

a powyższe pkt są w C40 wpisane... i każdy zdroworozsądkowo powinien im przyklasnąć.

Śmiem się z Tobą nie zgodzić. Doskonale wiem o czym piszę.

Daleko mi do lewactwa ale np. moje samochody to klasyki z jeszcze z XX wieku które w 80 % sam remontuję. W "nierozbieralnej" pralce sam rozciąłem obudowę bębna, wymieniłem łożyska po czym skleiłem rozcięcie klejem do szyb samochodowych ( instrukcja z elektroda.pl). Odkurzacz to dzielny Zelmer chyba jeszcze z '45 ;)

Mogę tak wymieniać co już od lat realizuję w ramach prywatnego projektu C40.

W swojej krytyce popełniasz kolosalny błąd - mimo że masz rację, że sporej części pkt "każdy zdroworozsądkowo powinien im przyklasnąć".

Serio tak myślę, wiesz że raczej nie mam tendencji do podlizywania się moderatorom ;)

A teraz pacz mi uważnie na usta:

problemem nie jest co oni se ubzdurali dzisiaj, ale to JAK to będzie egzekwowane.

Wyobraź sobie następujące zmiany w Warszawie:

- tylko obrót bezgotówkowy - 100 % !

- punkty obywatelskie jak w Chinach,

- blokowanie zakupu po wykorzystaniu limitu ............ ( tu wpisz wszystko o czym wspomniano w założeniach C40 - mięso, nabiał, spodnie, gacie, benzyna, bilet parkingowy, bilet metra itp. itd)

Ja osobiście ma skojarzenia z "Rokiem 1984" Orwella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szutnik napisał:

Jesteś hipokrytą i to nie dla tego ,że wrzuciłeś jakiegoś mema ( fakt , że wyjątkowo prymitywnego) ale dlatego ,że porównujesz polityka chwalącego się rozdaniem nie swoich pieniędzy z politykiem , który , co jest oczywiste, odblokuje środki unijne i  to nie za pomocą jakichkolwiek szachrajstw , układów i znajomości a poprzez przywróceni stanu normalności.

Z resztą , co zabawne nie musi być to "cudowny" Tusk - każdy , nawet Hołownia, Kosiniak, czy ,tfu, Czarzasty  jest w tej chwili równie dobrym gwarantem odblokowania tychże środków.

Hipokryzją to jest robienie stójki na dwunastnicy aby nie widzieć związku z lansowaniem się za nie swoją kasę. Obaj stosują dokładnie tą samą socjotechnikę. Nie ma najmniejszej różnicy oprócz kwot i wizualizacji stadionu pełnego palet z 58 mld euro ( że też Ciebie to nie razi ani chociaż nie śmieszy ?? ).

Kasa z UE na KPO jest blokowana wyłącznie z przyczyn politycznych - mimo miliardów wydanych na pomoc Ukrainie, kilku milionów uchodźców, wojnie hybrydowej na granicy z Białorusią...

Podziwiam Twoją oczywistą wiarę w Tuska i polityków miary Hołowni, Czarzastego. szczególnie ten ostatni ma ogromne doświadczenia w krzewieniu demokracji i praworządności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, takafura napisał:

blokowana

Słusznie. Po otrzymaniu tych pieniędzy napasło by się nimi jedynie pisiorstwo vide takie wille Czarnka i inne wałki. Wobec braku jakiejkolwiek nad nimi kontroli nie wolno złodziejom powierzać takich pieniędzy.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"A teraz pacz mi uważnie na usta:

problemem nie jest co oni se ubzdurali dzisiaj, ale to JAK to będzie egzekwowane.

Wyobraź sobie następujące zmiany w Warszawie:

- tylko obrót bezgotówkowy - 100 % !

- punkty obywatelskie jak w Chinach,

- blokowanie zakupu po wykorzystaniu limitu ............ ( tu wpisz wszystko o czym wspomniano w założeniach C40 - mięso, nabiał, spodnie, gacie, benzyna, bilet parkingowy, bilet metra itp. itd)"

 

Ale zrozum, że twoje czy wasze, prawilne fobie i wymysły są twoimi i waszymi urojonymi problemami, na których kilku pacjentów z pełnymi pieluchami, ale za to z poparciem na poziomie błędu statystycznego próbuje zbić kapitał, nie tylko polityczny, nie dając się przy okazji oderwać od koryta.

Znajdź mi związek między urojeniami a rekomendacjami... najlepiej taki, gdzie są podane przepisy prawa, pozwalające samorządom, patrz Warszawa, wprowadzić je instytucjonalnie w życie.
Jednym z niewielu wyjątków jest sterowanie przez samorząd ruchem samochodowym, tworzenie stref, itp...


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Kasa z UE na KPO jest blokowana wyłącznie z przyczyn politycznych - mimo miliardów wydanych na pomoc Ukrainie, kilku milionów uchodźców, wojnie hybrydowej na granicy z Białorusią... "

Serio? Pomijając aspekty polityczne, to jednym z powodów są, np, "problemy" w polskim sądownictwie... I teraz patrz, jakie "stójki na dwunastnicy", gdzie ZZ popiera wymyślone przez siebie "reformy", a Mistrz power-pointa, szary poseł ps prezes, a i PAD z tego co pamiętam, otwarcie informują, że reformy są kiepskie, niedopracowane, itp, itd...

Kilka dni temu, jakby mało było, obudził się PAD i skierował przepisy o SN do TKO*... TKO, które już pal licho czy ma prawo działać, czy wcale, ale przede wszystkim generalnie nie istnieje...

 

Ale to "tylko" jeden z przykładów, gdzie Mistrz power-pointa się zgodził na realizację... +/- 300 kamieni milowych, a teraz płacz....


* a taka np Krystyna P. swoimi nieustannymi wpisami wciąż pokazuje, jak się obiektywna :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, takafura napisał:

Hipokryzją to jest robienie stójki na dwunastnicy aby nie widzieć związku z lansowaniem się za nie swoją kasę. Obaj stosują dokładnie tą samą socjotechnikę. Nie ma najmniejszej różnicy oprócz kwot i wizualizacji stadionu pełnego palet z 58 mld euro ( że też Ciebie to nie razi ani chociaż nie śmieszy ?? ).

Kasa z UE na KPO jest blokowana wyłącznie z przyczyn politycznych - mimo miliardów wydanych na pomoc Ukrainie, kilku milionów uchodźców, wojnie hybrydowej na granicy z Białorusią...

Podziwiam Twoją oczywistą wiarę w Tuska i polityków miary Hołowni, Czarzastego. szczególnie ten ostatni ma ogromne doświadczenia w krzewieniu demokracji i praworządności :)

Ty chyba kpisz nie widząc różnicy między gościem , który z pieniędzy zrabowanych za pomocą podatków robi z siebie św. Mikołaja  a kolesiem , który obiecuje odblokowanie dla kraju środków unijnych ? Ten drugi nota bene w żaden sposób nie obiecuje ich dzielić - od tego ma samorządy.  Ten zabieg z paletami - możesz kpić ale to było skierowane do Twojej grupy elektoralnej , która jeszcze sześć zer z czymś tam z przodu ogarnia ale 58 mld ( jeszcze do tego razy 4,76 ) to już abstrakt niemożliwy  do wyobrażenia.

Gdy Sasin pierdyknął sobie coś tam ad hoc zniknęło z GPW circa 10 mld ( głównie z funduszy emerytalnych ) i większość nie robiła z tego halo, bo i tak nie potrafi przełożyć tego na swoje emerytury czy dochody. 

Ciekawe ,że pyszczysz tu w obronie Pislandu tuż po skokowej podwyżce ZUS'u a podobno jesteś na B2B ? Co LP dorzucą do koszyka ,żeby wierny elektor nie stracił?

ps. To nie wiara w Tusków czy innych ( tfu) Czarzastych) a zwykła kalkulacja człowieka , który woli katar od dżumy czy innej Czarnej Zarazy. Katar da się przeżyć...

Edytowane przez szutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, takafura napisał:

Daleko mi do lewactwa

To nie cytuj Orwell'a , nie Twoja bajka...

4 godziny temu, takafura napisał:

Ja osobiście ma skojarzenia z "Rokiem 1984" Orwella

No kolejny " znaffca prafficowego"  Orwell'a  nam się objawił. Przeczytaj najpierw całą twórczość G. Orwell'a , zrozum jego wybory życiowe a potem zabieraj się za interpretacje 1984.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie