Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

takafura

"Nie bronię wizyty tylko piszę banały o pracy dyplomatów. Muszą spotykać sie z tymi których lubia i nie tylko z takimi. Taka praca. "


Uffffffffff.. przez chwilę myślałem, że ty na serio, ale widzę, że ty na szczęście sobie z nas jaja robisz..

Ale na wypadek, gdyby jednak nie, to jak wytłumaczysz, że MSZ a może i w uzgodnieniu z PAD, który ostatnio mocno się rozpycha w polityce zagranicznej, sam fakt, że jako jedyne państwa UE/Zachodu, właśnie Polska i Węgry wysłały do Iranu swoich przedstawicieli, gdy jednocześnie w Iranie trup ścieli się gęsto, Iran współpracuje wojskowo i gospodarczo z Rosją i jest za wcześniej wymienione krytykowany przez "cywilizowane" państwa?

 

" Jak chcesz mnie wkręcić to musisz trochę bardziej się wysilić, pisowcy nie łykają w ciemno mądrości z memów czy bzdur produkowanych przez polityków. "

A to mnie ubawiło do łez, gdy zobaczyłem oczami wyobraźni ", pisowcy nie łykają w ciemno mądrości z memów czy bzdur produkowanych przez polityków" vs setki jeśli nie tysiące kłamstw, które zapodawali przedstawiciele przewodniej partii narodu, jej przydawki, czy namaszczeni na stołki...
Bo przecież nie jest prawdą, że np Mistrz power-pointa ma nawet prawomocne wyroki za kłamstwa...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Moja refleksja związana była wyłącznie z agresją, obelgami i pomówieniami jakie spotykam na tym forum."

Poniżej pierwsze z brzegu.. Ja wiem, że po pierwsze nie z Forum, po drugie- może i mało reprezentatywne, a po trzecie... z premedytacją nie wkleiłem całkiem sporo TT od osób, które mają pod nickiem "Bóg, Honor, Ojczyzna", czy podobne... Pomijając wulgaryzmy, tak się wszystko toczy dookoła Żydów, pandemii, UFO, lockdownu, itp, itd..
Tak, tak- mam świadomość, że druga strona nie lepsza, ale akurat "coś" o hejcie wobec tej strony jest mowa...

 

Bożena Antonina Niem

patriotka , literatura , podróże .Ameryka Południowa , muzyka klasyka

Waldek H

 

MkcQCxdh_400x400.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

setki jeśli nie tysiące kłamstw, które zapodawali przedstawiciele przewodniej partii narodu, jej przydawki...

 

 

Urobek z ostatnich dni:

sfałszowane wybory

przemowa Morawieckiego

14 latka, która okazała się 24 latką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Bożena Antonina Niem

patriotka , literatura , podróże, Ameryka Południowa , muzyka klasyka

Znakomicie, że wydała na świat to świadectwo, kim ona jest wraz z tym stekiem wyzwisk pod adresem 81,22 proc. ludzi nie głosujących na PiS (bo na PiS głosuje 18,78 proc. uprawnionych do głosowania).

A więc w kolejności powyższej:

● Patriotka – lumpenproletariatu, bo nikomu normalnemu nie przyszłoby do głowy takie słownictwo wobec innych ludzi;

● Literatura – ta ze ścian szaletów publicznych, ponieważ nikt normalny nie wymyśliłby takich steków wyzwisk pod adresem innych ludzi;

● Podróże – wyłącznie po kloacznych spelunach, gdzie ludzi opisuje się zaledwie kilkoma przymiotnikami, jakie wyszły spod jej klawiatury;

● Ameryka Południowa – Kolumbia i kartele, które do opisywania ludzi i świata znają tylko kilka inwektyw;

● Muzyka – gatunku PiS Gangsta Rap z olbrzymim naciskiem na zespół Tourette'a w odmianie obajtkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Ponieważ to zasmucające, że spotykają Cię przykrości na tym forum to wypada tylko Ci współczuć.

Spoko. Może nie napisałem tego zbyt dosadnie, ale odnosiłem się WYŁĄCZNIE do zwyczajów panujących na tym forum. Więc nie wciągajmy w to na siłę wszystkich debili z polityki i mediów, głodujące dzieci w Afryce i bitych murzynów w USA. Może dla kogoś to wystarczające alibi, dla mnie to rozwadnianie problemu.

Ostatnia przykrość na forum to mnie spotkała z rok temu więc trochę źle interpretujesz mój post...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay. Jak by co to zawsze służę jakimiś informacjami wojskowo-historycznymi, technicznymi, lotniczymi itp., jak pewnego razu zapytałeś. Byle nie z zakresu marynarki wojennej, bo dziobu od rufy nie odróżniam (z wyjątkiem lotniskowców).

:classic_smile:

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Moja refleksja związana była wyłącznie z agresją, obelgami i pomówieniami jakie spotykam na tym forum."

Poniżej pierwsze z brzegu.. Ja wiem, że po pierwsze nie z Forum(...)

To bardzo uprzejmie proszę wrzucić to jako dygresję bez wspominania mnie jako adresata.

A nieuprzejmie pisząc to znajdź sobie innego chłopca do bicia bo to co robisz powyżej to już manipulacja.

Mało masz obraźliwych i wulgarnych wpisów na forum ? Niewygdone pytanie na które wszyscy znamy odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

" Jak chcesz mnie wkręcić to musisz trochę bardziej się wysilić, pisowcy nie łykają w ciemno mądrości z memów czy bzdur produkowanych przez polityków. "

A to mnie ubawiło do łez, gdy zobaczyłem oczami wyobraźni ", pisowcy nie łykają w ciemno mądrości z memów czy bzdur produkowanych przez polityków" vs setki jeśli nie tysiące kłamstw, które zapodawali przedstawiciele przewodniej partii narodu, jej przydawki, czy namaszczeni na stołki...
Bo przecież nie jest prawdą, że np Mistrz power-pointa ma nawet prawomocne wyroki za kłamstwa...

 

5 godzin temu, takafura napisał:

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1459241%2Cukraina-prosi-o-pomoc-w-rozmowach-z-teheranem-o-wstrzymaniu-dostaw-broni

Ps. Jak chcesz mnie wkręcić to musisz trochę bardziej się wysilić, pisowcy nie łykają w ciemno mądrości z memów czy bzdur produkowanych przez polityków. Polecam Ci szczególnie fragment z komentarzem wybitnego geostratega RS :) 

Pominąłeś "przypadkiem" niewygodne meritum:

- link Ukraińców z podziękowaniem za rozmowy z Teheranem,

- wypowiedź RS która jest dziwnie ( ale nie dla mnie) zbieżna z Twoimi zarzutami o kontakty dyplomatyczne z Iranem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

Ja wciąż i nadal, czekam na odpowiedź/podpowiedź, jaka jest polska racja stanu w wycieczce polsko-węgierskiej do Iranu...
Bo odpowiedź, że taka jest dola dyplomaty, nie jest jakąkolwiek odpowiedzią- pacjent chętnie lub wcale, realizuje polską politykę zagraniczną i jest przedstawicielem Polski w kraju, gdzie leje się krew, ludzie są mordowani, a władza współpracuje otwarcie z Moskwą...
 

 

PS W między czasie wstawiłeś śnurek do informacji PAP*... znaczy się, narażając się na ogólnoeuropejski ostracyzm, realizujemy politykę wygodną dla Kijowa?
Bo do tego się podziękowania sprowadzają...

 

* nie "przypadkiem" i "niewygodne meritum", ale nie mam po prostu w zwyczaju sprawdzania, co tam w PAPie piszczy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

* nie "przypadkiem" i "niewygodne meritum", ale nie mam po prostu w zwyczaju sprawdzania, co tam w PAPie piszczy...

Czynisz zarzut z kontaktów z Iranem w imieniu i interesie Ukrainy.

Jednocześnie dość infantylnie ignorujesz info że "rzecznik MSZ Ukrainy wyraził głęboką wdzięczność za pomoc w kontaktach ze stroną irańską w sprawie dostaw dronów i rakiet do Rosji"

Nie przeczytasz też opinii RS tak zbieżnej z Twoimi insynuacjami ( co za przypadek):

"Że co ? Gdy Irańskie drony niszczą Ukrainę Duda dzwoni do rzeźnika z Teheranu, mordercy tysięcy dysydentów (...) prezydent nam zwariował ?"

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie