Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
2 godziny temu, formoza58 napisał:

No tak jedno " n" wiecej w pisowni niemieckiej. Bardzo poważna sprawa :-) Ano, , jeszcze y/u, jeszcze poważniejsza. Dzięki :-)

Na drugie imię miał Alfons. Twierdził, że w czasie I WŚ służył razem z "Czerwonym Baronem" Richthofenem. Na podaniu o wstąpieniu do WP podał, że motywacją są pieniądze.

Napisano
27 minut temu, Sedco Express napisał:

Na podaniu o wstąpieniu do WP podał, że motywacją są pieniądze.

Szczery chłopak! Nie bawił się w jakieś tam sentymenty patriotyczne.

Napisano
2 godziny temu, otton1 napisał:

Szczery chłopak! Nie bawił się w jakieś tam sentymenty patriotyczne.

Podejrzewam, że wogóle nie mial " sentymentów patriotycznych". Ani pro polskich, ani niemieckich. Taki sobie poprostu Alfons :-)

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie