Skocz do zawartości

Pytanie do pana tyfus


hess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panie tyfus!

Może mi pan odpowiedzieć co mam napisać jak nie wiem z czym mam do czynienia?" jak chcę się spytać grupy o pomoc w określeniu przedmiotu? czy mam siebie robić głupka i pisać głupoty? od lat prosiliśmy grupę o ID?
Pozdrawiam
Hess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jednak jest, że czasem te restrykcje odnośnie tytułowania tematów są bez sensu - to znaczy zgadzam się, że należy wpisywać w miarę konkretny tytuł, ale trudno nie zauważyć, że jak przedmiot jest pospolity, to tytuł i tak jest ogólnikowy, wątpię, by metalowa blacha" pomógło komukolwiek w znalezieniu czegokolwiek, natomiast gdy przedmiot nie przypomina autorowi żadnego znanego przedmiotu, to tytuł tym bardziej nic nie pomoże, gdyż każdy widząc nieznany przedmiot, widzi co innego, jeden napisze metalowe kółko" drugi okrągła blaszka" trzeci jeszcze co innego, tytułowanie ma sens gdy przedmiot posada łatwe do opisania i jednoznaczne cechy szczególne, bicia, napisy, albo gdy wiemy co to jest, ale nie mamy szczegółowej wiedzy, jak np przy militarce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie