Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 4


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przyznam się, że niewielu jest/było na tej planecie takich co do których szacunek mam/miałem... Za taką reko. przed pluton egzekucyjny całą gawiedz z ogladaczy", organizatorów i aktorów bym postawił!!
Co za tępy lud... !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar_1 (29882 / 853) 2018-04-07 09:05:18

To było niezwykłe przeżycie zobaczyć na własne oczy zamach. Wiem, że uczestniczyłam w przedstawieniu, ale wszystko było takie rzeczywiste. I papamobil wiozący papieża, i ochroniarze w czarnych garniturach, którzy szli obok samochodu, i skandujący tłum. I wreszcie strzały. Serce się ściskało patrząc na tę scenę - mówiła pani Maria w rozmowie z Gościem Niedzielnego".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainka podcinała skrzydła gołębiom i malowała ich pióra farbami.

Oryginalny sposób zarabiania pieniędzy wymyśliła sobie pewna Ukrainka w Krakowie. Chwytała gołębie, podcinała im skrzydła, a następnie malowała ich pióra farbami. Potem z farbowanymi ptakami ustawiała się pod Smoczą Jamą i namawiała turystów na fotki z ptasią menażerią. Na nielegalnym biznesie przyłapali kobietę strażnicy miejscy. Ich uwagę zwróciły dziwne, nienaturalne kolory zwierząt. Ukrainka twierdziła, że to gołębie tajlandzkie. Nie miała dokumentów zezwalających na prowadzenie działalności. Strażnicy zawiadomili policję oraz lekarza weterynarii. Malowane ptaki trafiły do schroniska."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie