Skocz do zawartości

W Turcji odnaleziono trumnę z doskonale zachowanym ciałem ppłk. Karola Rzepeckiego - pradziadka Inki"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Jak nic klient będzie beatyfikowany...

Chcę panu powiedzieć, że córka leśnika to »Inka« i tej »Ince« postawiliśmy nie tak dawno pomnik, a to była dziewczyna, która pracowała jako córka leśniczego na terenie Nadleśnictwa Narewka, a później na terenie Nadleśnictwa Miłomłyn i tam została aresztowana, a później stracona"

Wbrew pozorom nie jest to konkurs na autora powyższego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
I co my tu mamy?

1. Mamy zwłoki carskiego oficera, który służył Carowi i przez niego był awansowany. A ma robić u nas za bohatera narodowego?

2. Mamy @wirakoczę, który twierdzi [cyt.] macki totalnej opozycji i tutaj się wkradły", en cały Axel Springer namącił Wam w głowach". Brakuje mi tu jeszcze ODWETOWCÓW Z BONN i MY WIEMY KTO ZA TYM STOI I KOMU TO SŁUŻY!
No cóż, historia lubi się powtarzać - ja to przerabiałem wczasach Gomułki i obecnie Rządzący z Żoliborza naszym krajem również. To dlatego jego wizja Polski - to kraj autorytarny, coraz bardziej zamordystyczny i rządzony przez coraz liczniejsze specsłużby.

3. Odnośnie Szyszkodnika, którego działalność można przyrównać jedynie do Potopu Szwedzkiego albo iewidzialnej ręki rynku" Balcerowicza - to jedyne coś się nasuwa, to to, że alkohol zrobił mu z mózgu meduzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie