Skocz do zawartości

Hełmy


MałyStrzelec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten najmniej pokryty rdza trafił do szczawiu na razie się kąpie na 14 L wody 0.7 kg szczawiu i są części gdzie jest oryginalna farba po wyjęciu myje wodą i czyszczę szczotką do butów i dalej do szczawiu na razie jakoś idzie :)Z 3 hełmem się zastanawiam czy nie robić Autolizy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miałem bajr zrobić jak farby tam nie było jedynie co to umyć i zakonserwować i zostawić ale jeden postanowiłem pomalować tylko 1 spr jak będzie się prezentowało dla mnie żeby tylko farbę przyciemnić!Wiadomo wy to z ziemi nowe oryginalne każdy by tak chciał -,-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda no nic młotek i na złom dobra zostały jeszcze 2 po całym czyszczeniu gdzie moge kupić b44??? do konserwacji Ps wiedziałem że ten nie wyjdzie i że tu same hejty na ten pomalowany xD trudno się mówi może nałożyć utwardzacz albo co innego by zmienić kolor na ciemniejszy ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammerite to porażka, to nie działa tak jak w reklamie. Skoro ma wyglądać jak nowy > piaskowanie, szpachlowanie, malowanie, to narobiłeś się zupełnie niepotrzebnie. Poczytaj, zastanów się co chcesz uzyskać, dopytaj i wtedy podejmuj działania. Szkoda fantów, roboty i pieniędzy.
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już że nie chciałem ich sprzedawać od dałem znajomemu 3 sztuki ten pomalowany potraktuje od piaskarka ten 2 no to już musi być w kwasie bo nawet dużo farby a 3 raczej tą elektroliza potraktuje więc bezsensu może da mi jeden a się ucieszył :) bjar ty jak swoje wykopiesz co ci bardzo życzę zalej octem zawsze fajnie to zakonserwuje xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie