Skocz do zawartości

Hełmy


MałyStrzelec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Proszę usunąć temat pozdrawiam."

na Naszym Forum tematów się nie zamyka bez wyraźnego powodu (patrz regulamin i takie tam, których prawie nikt z owych" (i nie tylko) nie czyta a potem ma wielkie pretensje/żale)

poza tym sam wywołałeś burzę już nie tylko w szklance wody ale wręcz w pełnym nocniku...

i na marginesie - unikasz pytania: a wiesz, że używanie brzydkich słów jest beee?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne te forum strasznie dużo tu napinaczy masakra gdzie masz tam bluzgi &%$%$^%^% lol dlatego żeby uniknąć dalszej burzy polskich poszukiwaczy lepiej temat zlikwidować na dołek albo usunąć makabra raczej dla mnie na tym forum to kwesta czasu zbanowania konta trudno jestem amatorem co do poszukiwania każdy się uczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe zasady korzystania z Forum:

Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.
Tego tu brak ktoś popełni błąd zapyta się chce coś zrobić a tu lipa panowie zawiodłem się
Tyfus gdzie bluzgi rozk(rozkręce) ponap(ponaparzam) a te ^$#^% to mi coś klawiatura nie tego sama porobiła Made In china nie polecam :)
No niestety panie dziadku vis nie wszyscy są utalentowani jak ty że nie wyszło mi czyszczenie odałem je komuś kto zrobi to lepiej i koniec hełm co był pomalowany koleś mówi że bez problemu piaskarka wyczyści to i finito jakaś konserwacja i tyle a ty czepiasz się mnie jak bym ci kogoś z rodziny krzywdził ja nie z tych -,-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Hipokrates powiedział „po pierwsze nie szkodzić” (łac. „Primus non nocere”). Ty jak widzę masz swoje zasady i chciałeś być mądrzejszy od osób co zajmują się tym od lat i dostałeś pstyczka w nos. Mam tylko nadzieję że w przyszłości będziesz najpierw myślał a potem działał pozd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki raczej mój ostatni post na tym forum pełnego chamów!!
Wstęp słuchaj dziadu Hebda pilnuj swoje dzieci czy ukończą szkołę albo jak nie masz to patrz na siebie!
Wracając do tych nieszczęsnych hełmów zostały od dane w dobre ręce do znajomego który dobrze się nimi zaopiekuje więc chamy ja już ich nie mam i nawet jak bym miał nie sprzedam!Dlaczego 80% osób na tym forum to chamy już pisze tutaj ludzie co są amatorami i szukają pomocy z fantami a zrobią coś źle to już są bee wyśmiani zgnojeni najlepiej tak zrobić zamiast na spokojnie wyjaśnić co zrobił źle dać linki albo wytłumaczyć na priv wiadomości tu masz link jak się robi Autolize / Elektrolize itp po to chyba te forum jest?Wy za to wolicie mieć beke obrazić go nawet nie znając tej osoby wstyd chamidła wstyd a co do pana panie tyfus pilnuj innych jak łamią regulamin bo jakoś tego nie widzisz i sam zapoznaj się z regulaminem niegodziwcze sami prowokują a jak napisze coś ze jest podobne do wulgaryzmu wyskakujesz -,-Konto możecie usunąć nie bedzie mi potrzebne poszukam może coś lepszego a dla was chamy obrazek na pamiątkę.Darz dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda (8482 / 268) 2015-11-22 14:20:33

To mi się taki kulinarny cytat z jednego z polityków (z dziadem) przypomniał :)


MałyStrzelec (206 / 43) 2015-11-22 14:11:55

Prosisz o pomoc, ale na nią nie czekasz i się dziwisz, że taka jest reakcja ludzi?
A te dobre ręce, to pewnie jakiegoś pracownika warsztatu blacharsko-lakierniczego (sądząc po Twoich zapędach).
Jak nie umiesz brać krytyki na klatę, to rzeczywiście chyba nie dla Ciebie ta piaskownica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie