Skocz do zawartości

Poszukiwacze wojennych skarbów - nowy cykl Discovery Channel


spetsnaz

Rekomendowane odpowiedzi

Cały program wygląda jak to szlachetni poszukiwacze z zachodu Europy przybywają na dziki złodziejski wschód i wspaniale ratują przed miejscowymi złodziejami skarby.

A płacz jednego z przybyszów dy odnalazł kości Niemca całkowicie mnie rozbroił. Jakoś nie zadał sobie pytania skąd ten on się na tym polu znalazł. Grunt, że go z honorami pochowali.
Sorry ale dla mnie to jedna wielka porażka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woyas pięknie to ująłeś. My nielegalni, czarni , źli a oni od pierwszego swojego wyjścia w teren pewnie już pozwolenia na poszukiwania mieli :) Żenada, myślałem że ten program jest skierowany właśnie do innych poszukiwaczy i nie tylko oczywiście. A tu jadą na nas jak na jakiś najgorszych kryminalistów. Nie każdy poszukiwacz sprzedaje wszystko co znajdzie, są w śród nas pasjonaci-kolekcjonerzy. Przyjeżdżają tacy do nas i rżną cwaniaków bo mają wgląd do raportów z tamtych czasów, koparkę i inne gadżety.
Reasumując. Program byłby fajny tylko mnie wkurzyli z tym ajeżdżaniem" na innych. Ciekawe jak oni zaczynali zanim załapali się do telewizji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie