Jump to content

spetsnaz

Forum members
 • Content Count

  712
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Pana Henryka Smętkowskiego, człowieka powszechnie znanego i szanowanego w środowisku eksploratorów. Postaram się poinformować o dacie i miejscu pożegnania Pana Henryka.
 2. 303. Bitwa o Anglię - film o niczym.. fabuła historyczna po łebkach, zgodność postaci i szczegółów z ich życia nierzetelna. Sceny walk powietrznych strasznie mizerne.
 3. Ja natomiast odniosłem wrażenie, że ewakuowali tam garstkę żołnierzy. Zabrakło rozmachu.
 4. Pozwoliłem dzisiaj sobie na odrobinę masochizmu i obejrzałem zwiastun polsko-brytyjskiej produkcji 303. Bitwa o Anglię" (z obsadą: Rheon, Gibson Dorociński) http://www.filmweb.pl/film/303.+Bitwa+o+Angli%C4%99-2018-794796 jaki pojawił się w ostatnim czasie w TV. Sceny bitew powietrznych i efekty specjalne wyglądają fatalnie, aż nie chce się wierzyć, że można w dzisiejszych użyć tak słabych efektów w filmie o tematyce batalistycznej. Porównując sceny walk powietrznych z niemal 20 lat starszą produkcją amerykańską Pearl Harbor" czuć ogromny niedosyt. Wiem, wiem.. ciężko porównywać budżetu obu produkcji. Sam się dziwię, że to piszę, ale pozytywnie pod tym względem zaskoczyła mnie polska produkcja Dywizjon 303. Historia prawdziwa" (Adamczyk+Zakościelny) http://www.filmweb.pl/film/Dywizjon+303.+Historia+prawdziwa-2018-647176, gdzie zawarte w zwiastunie sceny walk powietrznych wyglądają o niebo lepiej niż w opisanym wyżej konkurencyjnym kinie. Na chwilę obecną w efektach specjalnych 1:0 dla naszych, jestem bardzo ciekawy scenariusza zarówno jednej, jak i drugiej produkcji.
 5. http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-46903#
 6. https://onet100.vod.pl/i/fakt/domowy-arsenal-emeryta-kolekcjonuje-militaria-od-wojny/7bwq44
 7. Trochę mi to przypomina jak Michaił Zubow kupował chleb w Polszy :) kupił sobie 4 i pół kg chleba, bo nie było kolejki. Pewnie tak było z amunicją, jak dawali to brał. Co się nie mieściło zostało w dole. Na pozycjach z 44 zaraz przed przeprawą rzeczną trafiają się całe doły strzeleckie zasypane amunicją, ale zawsze luzem.
 8. LUDORF to zrób im konkurencję. Poskładaj 7TP za 50 tyś. zł i wystaw za 1,8mln.
 9. http://www.youtube.com/watch?v=1ZSbDChVu4Y oh mein Gott!!
 10. Jakoś ja się niczego o prezentowaniu" w zamieszczonej informacji nie doszukałem.. Moskit 1/2, Por. Wojas - można też już zacząć pisać o Panterze zza dużej wody i Saperze. Im wcześniej ktoś zacznie tym lepiej.
 11. Ich budżet, ich sprawa.
×
×
 • Create New...

Important Information