Jump to content

spetsnaz

Forum members
 • Content Count

  712
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Pana Henryka Smętkowskiego, człowieka powszechnie znanego i szanowanego w środowisku eksploratorów. Postaram się poinformować o dacie i miejscu pożegnania Pana Henryka.
 2. 303. Bitwa o Anglię - film o niczym.. fabuła historyczna po łebkach, zgodność postaci i szczegółów z ich życia nierzetelna. Sceny walk powietrznych strasznie mizerne.
 3. Ja natomiast odniosłem wrażenie, że ewakuowali tam garstkę żołnierzy. Zabrakło rozmachu.
 4. Pozwoliłem dzisiaj sobie na odrobinę masochizmu i obejrzałem zwiastun polsko-brytyjskiej produkcji 303. Bitwa o Anglię" (z obsadą: Rheon, Gibson Dorociński) http://www.filmweb.pl/film/303.+Bitwa+o+Angli%C4%99-2018-794796 jaki pojawił się w ostatnim czasie w TV. Sceny bitew powietrznych i efekty specjalne wyglądają fatalnie, aż nie chce się wierzyć, że można w dzisiejszych użyć tak słabych efektów w filmie o tematyce batalistycznej. Porównując sceny walk powietrznych z niemal 20 lat starszą produkcją amerykańską Pearl Harbor" czuć ogromny niedosyt. Wiem, wiem.. ciężko porównywać budżetu obu pro
 5. http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-46903#
 6. Trochę mi to przypomina jak Michaił Zubow kupował chleb w Polszy :) kupił sobie 4 i pół kg chleba, bo nie było kolejki. Pewnie tak było z amunicją, jak dawali to brał. Co się nie mieściło zostało w dole. Na pozycjach z 44 zaraz przed przeprawą rzeczną trafiają się całe doły strzeleckie zasypane amunicją, ale zawsze luzem.
 7. LUDORF to zrób im konkurencję. Poskładaj 7TP za 50 tyś. zł i wystaw za 1,8mln.
 8. http://www.youtube.com/watch?v=1ZSbDChVu4Y oh mein Gott!!
 9. Jakoś ja się niczego o prezentowaniu" w zamieszczonej informacji nie doszukałem.. Moskit 1/2, Por. Wojas - można też już zacząć pisać o Panterze zza dużej wody i Saperze. Im wcześniej ktoś zacznie tym lepiej.
 10. Ja trzymam się użytego przez PF zwrotu odbudowa", nie mylić z udową".
 11. Panzer Farm zapowiedziało dzisiaj odbudowę pierwszej wersji Tygrysa. Projekt ciekawy i oby nie karkołomny. Powodzenia Panowie!
 12. Pantery owszem, były i to na terenie Polski.
×
×
 • Create New...

Important Information