Skocz do zawartości

Skuteczny sposób na lisa


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak trochę poważniej - może dobrze byłoby zostawić w kilku miejscach michy z jakimś żarciem, doprawionym np. środkami przeczyszczającymi? Czyli np. jakieś podroby z laxigenem. Sądzę, że warto spróbować, bo podobno lis jest pamiętliwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem :D

Woytas, obczaj ten link ---> http://allegro.pl/wabik-scotch-predator-na-lisa-cd-stroik-na-zapas-i4402159348.html

Za jedyne 125 polskich nowych złotych (PLN) możesz pozbyć się kłopotu z rudą kitą. Instrukcja wabienia na płycie CD, więc możesz najpierw poćwiczyć w domowym zaciszu (przefarbuj któregoś sierściucha na ryżo i próbuj).

Zwabisz rudzielca, upijesz i wywieziesz w siną dal. No chyba że się okaże, że lis ma mocny łeb i upije Ciebie....

Nie dziękuj. Daj znać czy pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teściu miał podobny problem z kotem, który przyłaził mu na ogródek i robił sajgon. Na parapecie leżało zawsze kilka ziemniaków, którymi ciskał w sierściucha. Efekt był piorunujący, ale krótkotrwały. No i w ogrodzie zaczeły wyrastać pyry.
Ostatnio kota przejechał samochód i problem sam się rozwiązał. Teściowa też zadowolona, bo w końcu ma ziemniaki na obiad.

Wniosek? Jeździj autem wkoło posesji. W końcu dziada trafisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty, to z kolei mój problem. Łazi taki wielki rudzielec po mojej posesji i ma mnie w nosie. Już myślałem, że może z lasu ściągnę sobie jakiegoś jastrzębia i go wytresuję, albo może ciotka z Kalifornii podesłałaby mi grzechotnika - też do wytresowania... Lubię koty, ale ten rudzielec mnie zwyczajnie wkurza. Może zacznę w niego rzucać kołkami rozporowymi? Jak wyrosną, to przynajmniej nie będę musiał co chwilę jeździć do Castoramy po nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie