Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-14


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rotor.olsztyn.pl/i-zlot-1976-r/#
Tutaj znalazłem kolejne dwa zdjęcia Wanderera z zagadki,był na Rotorze błędnie opisany jako 1906r,przyjechał z Krakowa.
Administrator strony Rotora pewnie by wkleił Wasze zdjęcia do strony i poprawił rocznik w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
1.Lubie Podstodalniakowe" zagadki,ale sama końcówka tylniego błotnika to za mało jak dla mnie,choć chętnie bym przedstawił moje typy.
2.Nie z jakiegoś tworzywa tylko z Bakelitu,jedyne w tamtych czasach masowo używane,chociaż mi to bardziej ze zdjęcia wygląda na wytłoczke z blachy. SHL M04 miała podobne światło,ale to tylko luźne wspomnienia tego co miałem i pamiętam.
3.Ostatniej litery bądź pewien na 99%.Firma Rumag produkowała osprzęt elektryczny do rowerów więc do motocykli pewnie tak samo,wygooglaj sobie Stop Rumag".
Pozdro.B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba była w tamtych latach matką wynalazku. Przerabiało się kaski tak aby przypominały te z zagranicznych folderów. Dorabiało się osłonę szczęki i szybę. Torby skórzane tzw. narzędziowe służyły za sakwy. Rękawice spawalnicze doskonale nadawały się na motocykl itd...
Nie ma się co dziwić my którzy siedzielismy w motocyklach w latach 70 - 80 zanamy problemy z zakupem wszystkiego. Do mojego NSU pasowały pierścienie z jakiegoś silnika diesla tzw. esa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie