Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-14


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

Klemens Wodzu,masz coś w ustawieniach przeglądarki....
Mi nic się nie wyświetla,jade z Opery.....
A sponsorowane linki i reklamy nie powinny być widoczne bez zgody Admina,to on rządzi serwerem i decyduje co się nam wyświetla a co nie.Tak przynajmniej mi się wydaje,a Odkrywca ma adminów oddanych sprawie i szacun dla Nich wielki za taką robote.
Napisz do naszych adminów,na pewno pomogą,.

A to że każdy wpis kogokolwiek z nas w Twoim wątku skutkuje kilkudziesięcioma otworzeniami w pierwszych minutach to już świadczy że nie jesteśmy sami dla siebie.Szkoda tylko że tak mało nas piszących.

P.S.
Co myślicie na temat baku HD1940 i moich podejrzeniach?
Nikt się nie wypowiada.;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ok nie wnikam trudno poproszę informatyka o pomoc z grafiką.Co do baku niech się HD wypowie.Lekko odchodząc od wątku bo też jest o samochodach to tu Czterooślik Rosyjski".Obejrzyjcie końcówkę filmu mnie już u ruskich nic nie zaskoczy https://www.youtube.com/watch?v=8EJc207XEqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BART 30, wiem, że bardzo chcesz mi pomóc, ale myślę, że nie do końca masz rację. M52 w wersji produkcyjnej miał zbiornik zrobiony z wytłoczek od M72 ale o mniejszej pojemności 18 litrów (też ze skrzynką na narzędzia). Mój jak widać skrzynki nie ma. Motocykl M53 to jak pisałem prototyp wykonany w 5 sztukach i nie wierzę, że jeden z fragmentów trafił do Polski.
Myślę, że już prędzej mój bak pochodzi z jakiejś wersji specjalnej typowego M72 lub K750. Na razie nie wiem co o nim myśleć.
A dla pozostałych wklejam fotę z profilu, która pokazuje, że nie jest to bak od powojennych BMW, bo te były bardziej garbate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Моц из говна, Трабанта и такой-то матери "

Moc z gówna, Trabanta i czego sie da" (moje wolne tłumaczenie tytułu filmu )


http://www.youtube.com/watch?v=nOZTUnZO3F4

Podoba mi się tekst autora filmu i jego forma wyrażania zachwytu, uśmiałem sie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie