Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-14


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wiem,kurcze nie żebym był jakiś alfa omega ale ta marka kręci chyba najbardziej.Nie będe psuł zgadywanki innym,od siebie tylko jeszcze tyle że przednie widełki mi nie pasują do rocznika i siodełko też jakby inne no i kilku detali brakuje ale w tamtych czasach seryjność pojazdu miała inną definicje,składali co było i dostawcy się zmieniali.
Tak czy inaczej nie pogardziłbym takim prezentem pod choinke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dostałem maila z prośbą aby podać do wiadomości czytelników naszego wątku iż pewnemu starszemu Panu z Podlasia skradziono przyjaciela" Junaka M10. Szkoda o tyle duża że człowiek Ten był sentymentalnie związany ze swoją maszyną od wielu lat.Zrobiono to w bezczelny sposób wyprowadzając maszynę z domu podczas jego nieobecności.Tak więc jeśli ktoś trafi na jego ślad dajcie znać na mój mail lub na dane kontaktowe poniżej:UWAGA:

Skradziono Motocykl: JUNAK

Przebieg: 17 tyś
nr. silnika 46824
nr. ramy 47880
Właściciel: Ildefons Mróz
Karpowicze k / Suchowoli
Adam
NNMC adam.nnmc@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD1940,isto to by było to.
Wydechy bardzo charakterystyczne dla Ardie.
Po moim wpisie,Hansa i Catadero już myślałem ze się pobawimy w niedzielną zgadywanke niejako od końca.(wiemy co to ale z humorkiem naprowadzamy się na odpowiedź od dupy strony,po tablicy,po krzywiźnie płota itd..)
Właśnie otworzyłem książke Motocykle II WŚ"naszego forumowego kolegi,Pana Tomka Szczerbickiego,ale jak bardzo lubie do tej pozycji zaglądać tak o Ardie tam niewiele,jednak pomogła i rozwiązanie już miałem.kupuje każdą pozycje Pana Tomka,bo bez takich ludzi nasza pasja była by o wiele skromniejsza w wiedze.Moze kiedyś skreśli dla mnie pare miłych słów żebym sobie do książeczek mógł wkleić.Może na Łodzi będzie się wystawiał z nową książką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prosze kolege Klemensa niech przygotuje na następną niedziele jednodniowy konkursik w którym w nieco bardziej humorystyczny sposób będziemy odgadywać oczywistość oczywistości,ale żeby też nie było za łatwo.Tego jeszcze nie mieliśmy a może być całkiem,całkiem.....
Co Wy na to,zagramy?Może będzie jakaś nagroda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie