Jump to content

cebermen

Forum members
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Oferta wycofana przez sprzedającego.
 2. W połowie lipca na terenie przed pałacem odbyło się spotkanie pojazdów klasycznych. Obecnie trwa oczyszczenie z samosiejek i krzaków zabudowań gospodarczych.
 3. No i stał się cud - ktoś kupił pałac! Obecnie trwają prace porządkowe są wycinane krzaki i drzewka, które wszystko porosły. Czas pokaże co z tego wyniknie. Za jakiś czas znowu tam zaglądnę.
 4. Tak pałac wyglądał w czasach kiedy miał właściciela. Kilka lat minęło i pojechałem zobaczyć jaki jest stan obecny. Wewnątrz nie ma już drewnianych rzeźbionych ościeżnic, drzwi, kominków wszystko już wyrwano, w wielu miejscach dach przecieka i zaczynają się zapadać podłogi. W części gospodarczej jedna z obór się zawaliła a druga pozbyła się dachu - spalony. W dworku od ulicy mieszkają" fioletowe nosy o nic nie dbają na wszystko mają wydymane.
 5. Co kilka dni odwiedza nas taki wesoły misio.
 6. Nie ma żadadnego yło nie minęło" o 21.25
 7. Widziałem krótką zapowiedź-kopali szczątki żołnierzy, nieśmiertelniki, i złom" wojenny. Może być ciekawie
 8. A to moja kaleka wykopana dzisiaj na polu
 9. A to moja wykopana kilka lat temu pod Zielona Górą teraz szczęśliwie odnaleziona po przeprowadzce
 10. Sezon 2011 uważam za otwarty. Wprawdzie tylko 30km przejechałem ale po zimowej przerwie dobre i to.
 11. Temat może znany ale kto nie widział niech cieszy oko i marzy o podobnych odkryciach, jest to eksponat w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie (woj. Lubuskie)opis mówi, że został znaleziony przez pograniczników nad Odrą w latach 60-tych.
×
×
 • Create New...

Important Information