Skocz do zawartości

2011. Czas Honoru V


Kurt

Rekomendowane odpowiedzi

dla wszystkich stęsknionych.
Nie tak dawno, słyszałem wywiad z P. Adamczykiem, w którym powiedział m.in., że aktualnie są kręcone zdjęcia, do dalszej części czasu honoru". (hurra!!) Rzecz ma się dziać długo po wojnie.
Jest nadzieja, że wkrótce zostaniemy uraczeni dalszymi przygodami naszych dzielnych komandosów. poczekamy,zobaczymy.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W jakimś dzienniku czy innych wiadomościach widziałem relację z wręczenia nagród ? Czas Humoru wziął za ajlepszy serial" (aż strach oglądac te gorsze). W każdym razie ten blondasek co to zawraca gitarę psu w innym serialu, wygadał się, że będą kręcic dalej. Mnie interesuje tylko co będzie porabiał Reiner - Adamczyk ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z upodobaniem zapoznaję się z kolejnymi doniesieniami o naszych AK-owskich gierojach z Czasu Humoru". Upodobanie jest tym większe, że zdarzyło mi się obejrzeć zaledwie po kilkanaście minut ze dwóch odcinków. To wystarczyło aby zabić w sobie jakąkolwiek chęć ogladania kolejnych. Wpisy na tym forum są dla mnie tym, czym doniesienia z frontu przegrywanej wojny dla siedzącego w kapciach dekownika. Nie mam tyle odwagi cywilnej co koledzy aby ścierpieć te bzdury, dzięki waszemu poświeceniu wiem coś więcej. Choć są to informacje z drugiej reki mam wrażenie że z historii było nie było naszych bohaterów narodowych ukuto kanwę dla serialu dla znudzonych kur domowych i kucharek. Odmóżdżona telenowela na historycznym tle staje się świadectwem pochwały miernoty, jaką uprawiają nasze media.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że chociaż próbują robić film wojenny.Przecież kino wojenne jest już nie modne.Zapycha się kanały chłamem takim jak M jak M,Trudne sprawy,czy inna Maria Wesołowska.W dzisiejszych produkcjach większość ,,akcji,,dzieje się w centrach handlowych,gdzie kobiety szukają odprężenia po trudach dnia.Temat drugiej wojny to dla dzisiejszej młodzieży tylko historia i zamierzchłe czasy,niestety.Inna sprawa że tych dobrych powojennych aktorów już nie ma.Osobiście uważam że z ,,Ogniem i mieczem,,spóznili się o jakieś 20 lat,bo wtedy zrobili by to lepiej, z wyjątkiem roli śp. Macieja Kozłowskiego który pozytywnie mi się wyróżniał.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit ,mianem aktora to kiedys nazywano absolwenta uczelni, tacy arbiturienci robili spektakl dyplomowy ktory podlegal ocenie, a dzis coz lapanka , ktora ma wieksze cyce, i ktory wiecej wypic potrafi ten jest na topie, niejaki Borys pseudonim Szyc mysli ze zagra wszystko, a za co sie nie wezmie to wychodzi wielka chala, to tylko jeden z listy tzw. celebrytow, ci zaangazowani do tej produkcji tez wielkimi talentami nie grzesza, jedyny wyznacznik talentu to stawka za dzien zdjeciowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apycha się kanały chłamem takim jak M jak M,Trudne sprawy,czy inna Maria Wesołowska."

Ale wartość merytoryczno-historyczna jak i poziom wykonania (bezsensowny scenariusz, elenowelowe" aktorstwo) w przypadku czasu humoru (albo horroru)" są dokładnie takie same jak powyższych produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
W pewnej gazecie z programem tv jest info ,iż główni bohaterowie spotkają się niebawem na planie... 7 serii. Akcja ma dziać się w okolicach Powstania warszawskiego.Przeniosą się w czasie czy jak? Temat Powstania miał być już wcześniej,jednak zrezygnowano z tej koncepcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol. srg.steiner jeżeli chcesz się czepiać ładownic to troszkę musisz doczytać.
Partyzant z PPSzką ma ładownice na magazynki łukowe do PPS wz.43, pasowały do niej również magazynki łukowe od PPSzy, więc jej użycie jest jak najbardziej na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co można powiedzieć po pierwszym odcinku? Ano to, że jest ciekawie, barwnie, kwintesencją tego mogą być oddane z pietyzmem szczegóły ubiorów, wystroju wnętrz. Dramaturgia jak dla mnie jest rodem z Walking Dead'a kiedy to z niecierpliwością po jednym odcinku obejrzanym na necie, oglądam zwiastun kolejnego i już nie mogę się doczekać następnego tygodnia.
Reasumując, po pierwszym odcinku kolejnej serii dostaliśmy dobry przedsmak tego co może dziać się dalej, a mianowicie ciekawych bohaterów pierwszo, jak drugo i trzecio planowych, dobrą charakteryzację i ciekawy scenariusz. Akcji rodem z Kompanii Braci tudzież Ryan'a nie ma co oczekiwać, gdyż na to budżet raczej nie może sobie pozwolić. Jest dobrze, może nawet solidnie.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani fani" serialu... tak cicho w tym wątku, a nie zrobił na Was wrażenia pomysł powrótu Reinera do Warszawy??? ;_)))
To dla mnie ajlepszy" numer od czasu rzucającego się z gołymi pięściami Romka na gubernatora Fischera ;_)))
No mają ułańską fantazję scenarzyści :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wydaje się mocno naciągany pomysł z tym fizykiem od silników rakietowych ,co to będą go razem szukać.Von Braun z kumplami od roku siedział już w Stanach,resztę fachowców mieli Sowieci,a ten błąka się sam po Warszawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie