Skocz do zawartości

Nowa replika StG44 wchodzi na rynek


dect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak wspomniałem wcześniej to będzie (a teraz już jest) cena dla tych którzy są za leniwi żeby samemu ściągnąć z Niemiec. Tam 'Ab 199 €' i myślę, że jest kwestią czasu zanim jakiś zdolny majster rozwierci nit trzymający mufę i dobierze się do środka. A, że 'za drogi' - a ile chcecie/jesteście w stanie zapłacić za replikę? To wg mnie teraz najlepsze co można dostać* z budżetowej półki bo zakładam, że o Shoei albo deko mam nie wspomniać...

*po waloryzacji (ostatnie 5 zdjęć) wygląda całkiem dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena powinna byc w granicach innych replik Denixa takich jak AK,Thompson czy Garant ok 600zł-wtedy wzbudziła by pewnie zainteresowanie.Pierwsze pytanie-do czego ma służyć replika? Jeśli na reko to rozpadnie się zapewne po kilku wypadach.Poza tym jej walory widowiskowo-akustyczne w warunkach dynamicznej rekonstrukcji są mówiąc delikatnie słabe(odgłosy wystrzału)Podobnie z repliką ASG.Jeśli na reko statyczne to OK. Jeśli na ścianę to też OK. Tylko pytanie - czy za taką kasę? Nie prowadzę sklepu ASG ale wolę za 700zł(ewentualnie można dołożyć za 30zł okładziny chwytu) replikę która zawiśnie na ścianie i dokupić za zaoszczędzoneą kasę Stena czy Mausera.Wałkowana była podobna dyskuja na temat P 08 Denixa i ASG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt dimmu66
(Cena powinna byc w granicach innych replik Denixa takich jak AK,Thompson czy Garant ok 600zł-wtedy wzbudziła by pewnie zainteresowanie.)


Cena jest w granicach (cen) innych replik denixa tyle tylko ,że w naszym kraju tradycyjnie ktoś wymyśla cenę kosmicznie nieadekwatna do Polskich zarobków żeby zdarć skórę
Już za nasza zachodnia granica zakup wychodzi dużo taniej



cyt http://www.zib-militaria.de/epages/61431412.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61431412/Products/20185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy ktoś z was już kiedyś kupował u nich i w jaki sposób można tego dokonać.D zięki za informację.

http://www.zib-militaria.de/epages/61431412.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61431412/Products/20185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten sklep,udało mi sie nawet w nim byc osobiście :)Doznałem przy tym małego uniesienia i zaczałem kombinować jakby tu wynieśc pieniadze z banku za rogiem w celu realizacji najpotrzebniejszych zakupów w tym przybytku :D :D ,jak bedziesz zamawiał to upewnij sie że obiekt twoich westchnień jest a stanie" ,my zamówilismy swego czasu 17 szt nozy z dostawą na 10 maja a paczka doszła 1-go LIPCA :( Heiko usprawieliwiał sie ogromnym popytem ale też sumiennie informował nas o swoich poczynaniach w kwestii realizacji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Więc jak tu nie umrzeć ze śmiechu, parę tygodni temu jeden kolo tak chciał przyrobić na stg że szał a chciał marne:
Cena Kup Teraz 1450,00 zł
a teraz na all ten sam model tylko u innego sprzedawcy
Cena Kup Teraz 839 zł
http://allegro.pl/pistolet-maszynowy-karabinek-szturmowy-mp-43-stg-i2163470445.html
No ale nic się nie poradzi na to że czasami jednym zbyt bardzo rosną pekaesy :) wszak nie ma to jak zarabiać na rekonstruktorach ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nowości na rynku są dla napalonych frajerów! Zawsze tak jest że sondowany jest rynek-ile można wziąść. Zobaczysz Kurt że góra za miesiąc będą po 650-700. No ale jak komuś śpieszno i ma do wywalenia kasę to jego sprawa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dimmu66 jak to mówią cierpliwych czeka nagroda a napaleńców dojenie z portfela :)

Wracając jednak do repliki denixa to mimo wszystko osobiście wolę jednak swojego z GFC mimo że jest to replika ASG i ma parę niedociągnięć i tak wygląda o niebo lepiej niż ten wynalazek.
Zresztą pokażcie mi choć jednego denixa który powala na kolana ?.... jeszcze takiego nie zrobili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh! :) Ja też mam takiego :) Nie powala ale niezły. A jak przyjemnie sobie pociągnąć seryjkę , co Kurt? :) Podobne rozdrapy miałem przy P08 i wreszcie wybrałem ASG i nie żałuję. Ma fajny blowback i hardkick. Takie pożyteczne z przyjemnym w jednym. Od czasu do czasu pozwala być małolatem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie sądzicie, że trochę pitolicie" już? Po pierwsze co mają wspólnego wrażenia z używania P08 WE z stg od Denixa ? A po drugie to takie pogaduchy pań ze skwerku, nie mają o czym gadac, ale gadają żeby ciepło w język było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie