Jump to content

Nowa replika StG44 wchodzi na rynek


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
Wygląda spoko (może po za kolbą ciosaną siekierą przez półślepego alkoholika po 15 piwie)). W wersjach asg mdli mnie na widok tego chwytu ustawionego pod złym kątem (w porównaniu do oryginału) i tego ekhmmm... bezpiecznika który w rzeczywistości nim nie jest ;/ Jakbym miał wolne 1200 zeta to pewnie bym się skusił ;)

pozdro

P.S

Do kupienia w Polsce?
Link to comment
Share on other sites

cyt Marcin 1984
Wygląda spoko (może po za kolbą ciosaną siekierą przez półślepego alkoholika po 15 piwie)). W wersjach asg mdli mnie na widok tego chwytu ustawionego pod złym kątem (w porównaniu do oryginału) i tego ekhmmm... bezpiecznika który w rzeczywistości nim nie jest ;/ Jakbym miał wolne 1200 zeta to pewnie bym się skusił ;))

Kolego kup sobie zatem Deko jeżeli tak żle wpływa na kolegi samopoczucie wspomniana wersja ASG
Jeszcze nie tak dawno temu do wyboru były toporne odlewy albo repliki za tak gruba kasę ,że dopiero by zemdliło kupującego.
Link to comment
Share on other sites

Wersja ASG nie jest aż tak tragiczna, faktem jest to że selektor ognia jest zrypany ale parę osób już udowodniło że można to przerobić, gorzej jest z chwytem ale i to jest do opanowania i trudno się nie zgodzić z Radkiem a co do Denixa niby selektor i chwyt poprawny ale to zawsze Denix - kupa znalu i pomyłki w jednym, wystarczy popatrzeć na ich wcześniejsze dokonania, thompson, Garand, mkIII, o P38 czy P08 lepiej już nie wspominać.
No ale jak kto mówią kto co woli, punkt widzenia zmienia się wraz z zasobnością portfela lub limitu na karcie hehe
Zawsze można też kupić Shoei za 5000 czy 6000tysiaków choć teraz pewnie drożej wszak mamy KRYZYS na tej naszej cudownej zielonej wyspie!

Pozdrawiam Kurt
Link to comment
Share on other sites

@Radek.s, kopsnij 4000 euro to sobie kupię. Jak już napisałem nie podoba mi się kilka rzeczy w replikach asg jak i w wyrobie Denixa. To moje zdanie a Tobie drogi kolego nic do tego. Gorzej na moje samopoczucie działają takiego typu głupie zaczepki niż zwalony chwyt w zabawkach ASG, których i tak pewnie nawet nigdy nie kupię bo zwyczajnie szkoda mi siana na takie pierdoły więc daruj sobie ;)

pozdro
Link to comment
Share on other sites

Wyszła wersja ASG ze zmienionym (poprawionym)bezpiecznikiem i nakładkami na chwycie(niestety zły kąt chwytu pozostał)Mam tą starszą wersję ASG i powiem że osobiście jestem zadowolony. Przede wszystkim przy ASG jest blacha a nie szajsowaty znal ale co kto lubi to kupuje..... Mnie osobiście rzuciła sie w oczy sirmiężnie wykonana muszka. No i kwestia ceny...ASG ok 700 a Denix Powiem szczerze , że kupująć P 08 rozważałem opcję Denixa ale po porównaniach stanęło na replice ASG - lepiej wykonana no i ma fajny blow back i hard kick co dodaje realizmu
Link to comment
Share on other sites

Szanowni użytkownicy Radek.s i marcin 1984, a może byście tak jeszcze zwrócili na kulturę dyskusji? Po co ta cała agresja i napaści? Właściciele firm produkujących obie repliki i tak mają Wasze zdanie w .. nosie.
A tak wracając do tematu Denix przygotował także replikę innej ciekawej broni drugowojennej - MP 41, jako użytkownik repliki pochodzenia jednego z rodzimych producentów, bardzo jestem ciekawy odwzorowania.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Dunczyk 08:09 13-01-2012
Link to comment
Share on other sites

A, 'TA' poprawiona wersja :) Nie mam pojecia dlaczego airsoftxtreme wstawil te zdjecia bo ani one nie sa ich ani nie przedstawiaja tego co sprzedaja. Ale na pewno maja podpisana umowe na korzystanie z nich z niemiecka firma SSD Sport-Systeme Bernd Dittrich ktora produkuje to co na nich pokazano ;P
Link to comment
Share on other sites

Witam!
Jak na razie denix robi tylko repliki na półeczkę" . Maiłem okazje spotkać się z ; M1 Garand ( połamał się podczas lekkiego upadku ) . Lee enfield - klekotał się jakby miał się za chwile rozlecieć (rozleciał się podczas rekonstrukcji....) + colt 1911 - również totalna porażka . Ciekawe jak wyjdzie to STG.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information