Skocz do zawartości

Sławomir Cenckiewicz o WSI


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Jacek***, nie dziwię się, że nic nie zrozumiałeś z książki Cenckiewicza- wszak jako peerelowskiemu żołnierzowi brakuje Ci co nieco wykształcenia- nie zrozum mnie źle, nie uważam, że ktoś, kto skończył jedynie podstawówkę (szkół" czy studiów" wojskowych nie liczę, chyba że chcemy sobie pożartować), jest gorszy lub głupszy, ale jednak trzeba mieć skończone studia, by panować nad aparatem naukowym i umieć wykorzystać monografię do poszerzenia wiedzy na dany temat. Z kolei Pan Cairo nie zasługuje nawet na ripostę, skoro jedyne co potrafi, to odsyłanie oponentów do psychuszki i obrażanie innych Userów poprzez nazywanie ich dewiantami".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
szanowny przedpiszący trudno polemizować z Twoimi hm wynaturzeniami,gdyż jak dotąd legalna władza nie podważyła moich dyplomów-zresztą jak i swoich.
Więc twoje uwagi są bynajmniej nieuzasadnione.
Co do moich szkół wojskowych to jak pisałem, moimi wykładowcami w Studium Wojskowym byli wojskowi absolwenci Wyższej Szkoły Wojennej z Moskwy.
Tej uczelni przedstawiać nie muszę.Jej reputacja jest znana w Całym świecie.A w rezerwie szkolili mnie oficerowie szkoły z Torunia bo ja artyleria.
I twoje Kolego Uwagi to skwituję krótko, masz lepsze papiery to pokaż-szkoła ojca dyrektora?
Czy inne seminarium duchowne.Pamiętaj zanim komuś /czyli cairo1/sprawdzisz czystośc kołnierzyka sprawdż czystość swoich mankietów.
Tyle mojego na razie w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśliwski jacku1962,
śmiejemy się z Ciebie bez zachęty!
Proszę zaniechaj krotochwil i napisz coś z sensem!

Niezłomny san zi jing,
bliskie mi ą Twoje poglądy ale baardzo daleka forma, w jakiej
je podajesz.
Zastanów się czy radykalizm formy nie kompromituje treści.

Darz bór.
p-l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustertal-smutno mi że jestś daleki mnie a jemu bliższy.
Oczywiście w poglądach.Chociaż Twojego poglądu w twojej tfórczości nie widzę.Może to wina okularów.
Jak Ty napiszesz tak jasno i prosto Twój pogląd,to ja bez figli/krotochwili?/napisę swój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, Panie Jacek***, dałeś mi dużo do myślenia na tematy natury psychologicznej. Jeśli możesz, odpowiedz mi na pytanie: jak można czuć się polskim żołnierzem i Polakiem, jeśli jest się wychowywanym i kształconym" przez absolwentów Wyższej Szkoły Wojennej z Moskwy", której eputacja jest znana w Całym świecie"???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś się przyjacielu nie zdziwił,wp.... szwabom bez znieczulenia.
Miałeś lepszych nauczycieli?-dawaj ich tu nie wstydż się.
Jak ojciec Dyrektor, też będzie.
Ja się ich nie wstydzę-i do dziś ich szanuję bo może pili dużo
/jak i ja/ale przyjacielu wiedzę mieli.
Dziś dał bym duże pieniądze za moje zeszyty z Taktyki.
Bo tego nie kupię nigdzie.
Jak i zdawanego egzaminu dyplomowego,,Gdzie zdobywałem Paryż jako Dowódca Armii z baterią rakiet Toczka./Na prawdziwych mapach sztabowych oczywiście w j.rosyjskim/
Chłopaki Wy się dziś bawicie na klawiaturze a ja sam robiłem kalkulacje sił/oczywiście z pomocą nauczycieli/.
I o czym przyjacielu mogę z Toba dyskutować?
Ty chcesz dyskutować ze mną o tych czasach?-biedaku
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdziwych mapach powiadasz? A nawet w języku rosyjskim? To chyba strasznie dużo Cię to kosztowało, żeby poznać język OBCY? Cud, że przeżyłeś, zdobywając ten Paryż (na mapie, w języku rosyjskim). Przy okazji, compadre- szacun dla Ciebie, że nie ukrywasz, iż waszym celem jest Rewolucja Światowa, która przez Polskę i Niemcy ma przeczołgać się do Francji. Ale ale, czy Ty aby nie jesteś zwolennikiem Trockiego i jego eorii permanentnej rewolucji"? Ojej, naraziłem Cię teraz na śmierć przez uderzenie czekanem w czaszkę, przepraszam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandolero, pustoral, wymienieni przezemnie osobnicy narobili swoja ze tak powiem glupota, troche szkod.Poprofesjonalnym" zlikwidowaniu WSI , mialo miejsce kilkanascie procesow , ktpre panstwo polskie przegralo i zaplacilo odszkodowaia, szykuja sie nastepne, no ale likwidator nie placi z wlasnej kasy ale podatnik to co mu tam, teraz zajmuje sie pewna katastrofa, jak beda procesy po jego wyjasnieniach i odszkodo wania to tez go zlamanego grosza kosztowac nie bedzie. Pozatym uwazam iz jest winien smierci kilku naszych zolniezy, w Afganistanie nie mamy zadnych kompetentnych ludzi z wywiadu wojskowego, no jest kilku harcerzy po kursie , ale oni boja sie wyjsc z namiotu.Moze cie pisac pod moim adresem co wam sie podoba, mnie to lotto, glupota natomiast jest ujawnianie publiczne wszem i wobec tajemnic wywiadu , nie tych z przd kilkudziesieciu lat ale na bierzaco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tow. cairo, skąd wiecie, że w Afganistanie nie mamy żadnych kompetentnych oficerów wywiadu? A w jakim kraju mamy?
Jesteś kadrowym w AW/SWW, że masz taką wiedzę? Czy tylko tak piep..ysz sobie komuszym zwyczajem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz niewiarygodne, Jacuś sam zdobył Paryż z baterią rakiet... I to jako dowódca armii... Musiała być mała ta armia jakaś... Dać mu dwie baterie i padł by Waszyngton;)
Jacuś marnujesz się na forum. Składaj podanie o przyjęcie do WP w randze generalisimusa;)
Jak już zdobyłeś ten Paryż, to fajnie było? Uchyl rąbka tajemnicy jak tam wino, jak kobiety...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer nie czytał żadnej z książek Cenckiewicza, a o raport z likwidacji WSI nawet się nie otarł, więc niepotrzebnie apelujecie do niego o merytoryczne wypowiedzi. To nie Cenckiewicz "broni swej jedynie słusznej tezy, to Ty, Panie Acer"

Panie San coś tam - tak się składa ze Acer przeczytał książki Pana Cenckiewicza a także raport Pana Macierewicza.
Doskonale wiem jakie tam są tezy i do czego począwszy od raportu Macierewicza po ostatnie publikacje Cenckiewicza wszystko zmierza. Więc nie bredź mi tu człowieku
Nie załapałeś na walkę z komuną" bo rocznik nie ten, wyrzucili z Ligi wszechpolskiej czy żona już nie chce w nocy dawać ?

Kiepskie sposoby na odreagowanie poprzez klepanie ideologii po forach

Dowiedzieliśmy się kto był głównym agentem w S", potem dowiedzieliśmy się że między 1944 a 1956 było kolejne powstanie narodowe, a dzielni powstańcy walczyli o wolność z bezczelnie trzymającymi władze komunistami a zdrajca i rusofil Jaruzelski niszczył Polskę.

Potem dowiedzieliśmy się że Wojska Polskiego nie było wcale tylko naprawdę to było Wojsko Sowieckie. MO przez cały czas była milicją oprychów sowieckich i jest nią aż do teraz.
Za chwilę każdy były członek PZPR zostanie zaklasyfikowany jako zdrajca i ruski agent z nakazem banicji bo w kraju to na sznur. Potem w kolejce będą ci, którzy nawet raz zetknęli się z ZSRR na studiach i nieopatrznie przywieźli od kacapów złote obrączki albo kolorowe telewizory na handel. W tym tempie za lat kilka matury będzie się zdawać w IPN, który też będzie wystawiał świadectwa moralności niekomunistycznej w czasach przd 89 rokiem.

Talibowie przy rodzimych odłamach skrajnej katoprawicy to naprawdę niewniątka.

Ad. Pustertal - ty chyba naprawdę masz w sobie coś ze swojego nicku a konkretnie tej pustości.

Jak kiedyś ktoś kogo znasz odejdzie na drugą stronę - a jedni przyniosą kwiaty na grób a ktoś inny się na te kwiaty na twoich oczach odleje to w końcu zatrybisz co to naprawdę jest poznawanie i ocenianie" innych zwłaszcza przyrodzonymi właściwościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Panie San coś tam", jeno San Zi Jing.Każdy, kto odebrał choćby średnie wykształcenie, musi znać tę księgę. Nie oczekuję tego od Ciebie, Szanowny Acerze, bo kształciłeś" się najprawdopodobniej w szkole wojskowej", co domniemuję po brakach w ortografii, gramatyce, że o historii nie wspomnę. Ewentualnie, byłeś prylowski leśniczym, również kształconym" według sowieckich wzorców.
a chwilę każdy były członek PZPR zostanie zaklasyfikowany jako zdrajca i ruski agent z nakazem banicji bo w kraju to na sznur".
A dlaczego nie?? Jestem za, jako Prawy Polak i potomek zacnego polskiego rodu szlacheckiego herbu JELITA!!! W mojej rodzinie nie było zdrajców z legitymacjami PZPR!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziadzieje" to forum,szkoda kiedyś nie było polityki tylko rzeczowa ,koleżeńska dyskusja.Ludzie opamiętajcie się to nie jest Forum Radia Maryja i TV Trwam.Dlaczego ADMINISTRATOR nie usunie tych bzdetów .Gdzie podział się duch poszukiwaczy.Popatrzcie na stronie głównej motto tego Forum Wszystko o skarbach i przygodzie ". Wstyd panowie poszukiwacze".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzieńcze chowany na TVNie, słuchałeś kiedyś Radia Maryja, czy znasz je jedynie z komentarzy na onecie i GWnie? Rozmawiamy tu o historii, o którą zapewne w życiu się nie otarłeś, więc nie pouczaj poszukiwaczy", tym bardziej, że jestem pewien iż mam na koncie po stokroć więcej znalezisk, niż Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti !
Ty cóś przed nami ( mną) ukrywasz - po raz kolejny po wpisie acera piszesz : ,,Panowie i Panie i już raz Cię o to pytałem, ale wtedy jako ten piskorz ,,ślizgi" się wykręciłeś i pozostawiłeś mnie w nieświadomości . Dlatego ponawiam pytanie : Czy acer jest kobietą ? Jeśli tak to dużo mi to tłumaczy ( zarówno w waszym [modów] zachowaniu, jak i w jego / jej) i świat staje się bardziej zrozumiały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób kolejny watek został zaszczekany i zalany propagandową czerwoną pianą acera, J23, cairo1 i historyjkami Jacka ileś tam. Profesjonalny historyk p.Cenckiewicz i kilku użytkowników forum zostało przez nich zdiagnozowanych, a następnie miały miejsce nieudane próby zmuszenia san zi jing do zejścia na poziom forumowych niedorozwojów. Bękarty komuny i WSI mają się dobrze i na tym forum. Odnoszenie się do faktów historycznych po nich spływa jak woda po kaczce, bo maja swoje opinie", a przecież historia to nauka, mająca swoje źródła i narzędzia do ich weryfikowania. Nie można twardym faktom przeciwstawić, stwierdzenia typu:A moim zdaniem...", Ciocia mi mówiła...", W TVN powiedzieli...", Organ Aarona napisał...". Historię należy traktować tak, jak na to zasługuje, czyli poważnie. Tak jak robią to najlepsi polscy historycy, a szczególnie ci z IPN. No ale forumowe ratlerki wszystkich rozszarpują. Swoimi opiniami jak gównem wysmarują, swoimi jedynie słusznymi diagnozami odeślą do lekarza, po leki, a nawet do sejmu. Fakty historyczne się nie liczą. Ważne kto ma więcej w sobie nienawiści do tych faktów, najczęściej niewygodnych, bo przedstawiających małość i serwilizm ich politycznych idoli, agentów i zdrajców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie