Jump to content

san zi jing

Forum members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego, pewien czas temu zajmowałem się, by tak rzec, w sposób zawodowy" sprawą Majora Łupaszki, ściślej mówiąc- epizodem pomorskim jego działalności. Przeprowadziłem setki wywiadów z tubylcami (było to dla mnie o tyle łatwiejsze niż dla komisarzy GW, że jestem utejszy" i starzy ludzie pamiętają nawet moich pradziadków), że o badaniu archiwów nie wspomnę. Powiem krótko i dobitnie- Każdy, absolutnie każdy przypadek przypisywanej Łupaszce zbrodni okazał się zwykłym wykonaniem wyroku na zdrajcach, natomiast rzeczywiste zbrodnie zostały popełnione przez UB i Armię Czerwoną i przypisane andzie Łu
 2. Człowiecze, dobrze wiesz, że IPN został zlikwidowany przez Bronka, zanim został preziem, w okresie gdy nielegalnie przejął władzę prezydencką (zanim potwierdzono śmierć Prezydenta), więc powoływanie się na rządowe strony internetowe jako źródła wszelkiej prawdy są nie na miejscu i obniżają powagę Forum.
 3. Chwała Bohaterom takim jak Bury! Nawet tępak i nieuczony w piśmie analfabeta potrafi sobie strawestować propagandowy tekst GWna i odwrócić informacje o 180%, by uzyskać prawdę.
 4. Chwileczkę- Tyś powiedział, że znasz Userów o większej wiedzy niż ja. Chcę znać ich nicki i chcę się przekonać o tym, czy rzeczywiście wiedzą więcej ode mnie!
 5. O większej wiedzy"???? Nazwiska poproszę, chcę się z nimi zmierzyć na erudycję!
 6. Szanowny Człowiecze Śniegu, pozwolę sobie zauważyć, że cytowane przez Ciebie źródło pisało między innymi o nagraniu kamerą przemysłową kłótni gen. Błasika z pilotem i o debeściakach", że o komenderowaniu Błasika z kokpitu nie wspomnę. Krótkimi słowy- powoływanie się na tak tak kłamliwe, propagandowe źródło jak GWno nie powinno mieć miejsca na tak szanownym Forum.
 7. Afganistan: http://www.chiefacoins.com/Database/Countries/Afghanistan.htm
×
×
 • Create New...

Important Information