Jump to content

Tropimy faszystów!


Martian

Recommended Posts

Zainspirowany chwalebnymi działaniami środowisk antyfaszystowskich w Polsce w dniu 11.11.11 ,mających na celu zablokowanie faszystowskiej manifestacji- tzw Marszu Niepodległości", pragnę by koledzy przyłączyli się do akcji demaskowania i wskazywania przykładów na to, że Polska jak od prawieków zagrożona jest nazizmem.
Jako, że wspomniana akcja miała charakter międzynarodowy a także by ułatwić następne akcje w innych państwach, można a nawet należy wyszukiwać takowe przykłady na całym świecie, nie wyłączając Eskimosów i Ewenków...
Ps
Można też zgłaszać bezpośrednio do antify, lub jej krajowych delegatur;)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply
Stanowczo protestuję !

Ten pan w czapeczce i maseczce to nie żaden naziol , a postępowy bywalec różnych przezacnych imprez typu ,,Gay Pride Day ,, Love Parade" - pewnie nauczyciel , albo i kandydat na posła, próbujący upodobnić się w ramach poprawności i tolerancji do afro-amerykańskiej lub europejskiej transseksualnej lesbijki !

Brudne nazistowskie łapska precz od niego/ niej !!!
Link to comment
Share on other sites

Można sobie z tematu robić podśmiechujki", ale faktem jest, że w naszym kraju przybywa tych zamawiających pięć piw". Ba, w niektórych kręgach jest to cyt. statutowe pozdrowienie".

Mam nadzieję, że przynajmniej Ty Martianie tak się nie pozdrawiasz z kolegami, bo co do kilku innych osób z tego forum mam poważne wątpliwości...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information