Skocz do zawartości

Przywłaszczyli sobie wykopany skarb


Rekomendowane odpowiedzi

Sanok/Jasło. Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przywłaszczyli sobie złotą i srebrną biżuterią, okolicznościowe banknoty oraz monety. Podejrzani ukryte w ziemi kosztowności znaleźli w czasie robót przy sieci gazowej na terenie prywatnej posesji w Sanoku. Funkcjonariusze ustalają właściciela znalezionego „skarbu”.
W minioną niedzielę, policjanci otrzymali sygnał, że jeden z mieszkańców gminy Brzyska ma w domu biżuterię, która może pochodzić z przestępstwa. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili tę informację. W mieszkaniu znajdowała się reklamówka wypełniona m.in. złotymi i srebrnymi pierścionkami, łańcuszkami, bransoletkami i kolczykami.


http://esanok.pl/2011/przywlaszczyli-sobie-wykopany-%E2%80%9Eskarb%E2%80%9D.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona zadzwoniła na policję

Trzej mężczyźni w tajemnicy przed resztą ekipy, podzielili biżuterię i pieniądze. Każdy zabrał swoją część łupu do domu. Jednak żona jednego z nich zaniepokoiła się tym tajemniczym znaleziskiem i zawiadomiła policję. W niedzielę trójkę poszukiwaczy skarbów zatrzymali jasielscy funkcjonariusze. 39-latek i 22-latek, są mieszkańcami gminy Brzostek, zaś 52-latek pochodzi z Tarnowca.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110802/SANOK/904927742
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najśmieszniejsze jest to samo znalezienie.Znajomy co jest na mazurach pisał dzisiaj eskę że w Grabowcu znaleźli miesiąc temu skrzynie przypadkowo ze złotem i srebrem.A w miejscowości Piele dzieci znalazły skrzynie z porcelaną.Wszystko niby do muzeum do Malborka poszło.Ja tu z wykrywaczem krążę i szukam a tu masz przypadkiem ludzie fortunę znajdują.Zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy doszło do mojego rozwodu, to była żona sprzedała mnie na policję że zbieram starą broń. 12 lat zbierania, albo jak kto woli ponad 40 szt. eksponatów poszło się jeb......

@wonpiotrus

Nie żeń się, nie żeń się, nie żeń się baranie !
Miłość przeminie, baba pozostanie :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie