Skocz do zawartości

Spacer po leśny skarb


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kreciku, to czysta ironia, ot takie powiedzenie. Nie nie jestem córką nikogo, gdyż jestem mężczyzną, już mam nadzieje że się jasno wypowiedziałem. Nie to nie mój Ojciec, wujek, ani nawet matka czy dziadek ; ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego finał??? O finale to już raczej z mediów się nie dowiemy. Nie sądzę aby to był temat, który będą chcieli dalej ciągnąć, no chyba, że będzie zwrot akcji i zamiast nagrody gość dostanie zaproszenie do naszych organów ścigania. Czego oczywiście nie życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Policja dokonała przeszukania domu pana Zbigniewa Krysińskiego.
Czy aby nie było drugiego garnka. "
Za forum onet

Czy koś to może zweryfikować tą informację. Bo jezelli to prawda, bo jeżeli tak to ja piórkuję uczciwość :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja dokonała przeszukania domu pana Zbigniewa Krysińskiego.
Czy aby nie było drugiego garnka. "
Za forum onet
Rutynowa procedura służb,bo z uczciwoscią" ludzi niestety róznie bywa i czesto zdarzało sie w przeszłosci że całośc znaleziska nie była oddawana a jedynie jego częśc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony miejsce akurat takiego skarbu jest oczywiście w muzeum, z drugiej strony państwo tnie wydatki gdzie się da i może nie być wyboru co do nagrody - pozostanie jedynie dyplom... co raczej niezbyt zadowoli uczciwego znalazcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wybaczcie, Pany, ale poczytajcie sobie raz jeszcze te wszystkie wpisy.

Ile w nich jadu, złośliwości. I o co ?

Druga sprawa.

Skoro są aż takie problemy przy zdawaniu skarbów" Ziemi Naszej Nam Ojczystej; to proponowałbym ... zorganizować w każdym Muzeum ... takie Okienko Życia"; na podobieństwo punktu odbioru niemowląt anonimowych.

Być może to by zakończyło częściowo przynajmniej problem wczesnorannego otwierania drzwi Służbom Niespecjalnie Lubiącym Długie Spanie Podejrzanych.

Houwgh !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie