Skocz do zawartości

Plażowicze kontra poszukiwacze metali szlachetnych


Rekomendowane odpowiedzi

Może miałem więcej/mniej szczęścia, ale widziałem i w Darłowie, i w Ustroniu Morskim ( czyli dwa miejsc w przeciągu trzech ostatnich bałtyckich urlopów ).


Dwa- masz rację, że naszym biednym rodakom zawsze coś przeszkadza. Ale nie zmienia to faktu, że pewnych obiektywnie uciążliwych zachowań można unikać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tyfus! Nie zrozumiałeś! To faceci w takich strojach jak na twojej fotce... A twoja fotka zwykła- hetero perwersja...;) Na kobitki nie mam pomysłu ale może same forumowiczki coś wymyślą;))))
Rozumiecie ... - partyzantka...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy może ktoś tu zaczyna bajzel robić i kilka ostatnich offtopów i kasztanów przydało by siw wyciąć? Panowie jaki Wy przykład dajecie? Przypadkiem nie schodzimy z tematu? Może wolno mi wtrącić coś o jeżowcach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino39

Pewnie że można i tak, ale jest jedno ale".
Jak wiadomo nasze plaże są bardzo zaśmiecone. Po wykopaniu 137 kapsla, 274 kluczyka od puszki, 87 alufolii po jogurcie, lub cukierkach znudzi Ci się to, przestaniesz kopać na pałę i zaczniesz analizować sygnały. A więc nad każdym obiektem przejedziesz kila razy nogą robiąc w głowie dyskryminację".

Jak to będzie wyglądać ze strony leżącego i znudzonego plażowicza ? Są 2 opcje.

1. Po plaży idzie biedny i schorowany paralityk.
2. Gdy usłyszy popiskiwanie tego wykrywacza", albo zobaczy słuchawki w uszach, wniosek nasunie mu się jeden, Gościu lansuje nowy styl tańca, krórego nie znam..."

Może akurat uda Ci się porwać całą plażę do tanecznego korowodu, coś w rodzaju:

http://www.youtube.com/watch?v=sNV1Xk3X_QQ

Mam już nawet nazwę na ten hicior, który wylansujesz - KAPSEL DANCE". Zastrzegam sobie prawa autorskie do nazwy.
Postawisz zgrzewkę to się dogadamy :))))

Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niezbyt normalnie.

Proponuję spuścić w domu ciśnienie, nie na Forum.


----------------------------------------------

PS Dziki Psie- nagrodę wysłałem pocztą ( informacja na Forum, gdybyś miał problem z @ ).
Nie polecam jednocześnie prób robienia bałaganu...



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 09:17 19-06-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu na plaży w Darłówku widziałem dwóch miłych" poszukiwaczy, którzy swoją pracę zaczęli o godzinie 14... Ich eksploracje" skończyła się po dwóch godzinach gdy zostali prawie, że wyniesieni z plaży przez dwóch napakowanych Panów... Cała kłótnia" była tym spowodowana, że jeden z poszukiwaczy powiedział plażowiczce aby usunęła swoją torbę, ponieważ on ma koło niej sygnał... Degeneracja całkowita!

Pozdrawiam: Damianlca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie