Skocz do zawartości

Poszukiwanie Sztandaru 7 pal w dn. 13.08.2011 pod Lelowem.


kluch2

Rekomendowane odpowiedzi

Drag47 - ostatnimi czasy to w Waszym środowisku modne są pociski artyleryjskie... A w dzwonieniu na policję to specjalizuje się podajże ktoś inny... Dobrze wiesz kto!

Niestety wygląda na to że te flaki to też znajomi" próbują wydobyć...

Kiepsko jakoś w tym kontekście wyglądają te poszukiwania sztandaru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jacobs wiesz o tym ,że jeśli ktoś ma informacje o popełnionym przestępstwie ma obowiązek powiadomić o tym policję? Więc chyba będzie lepiej dla Ciebie jeśli na tą policję jednak zadzwonisz! No chyba ,że chodziło Ci tylko o kolejną prowokację i zniechęcenie ludzi do naszych poszukiwań?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drag47 - i po co te nerwy? Napisałem tylko że jeśli masz wiedzę o tej sprawie zareaguj.
Z moich informacji wynika że powinieneś znać tych ludzi... Ale przecież nie o wszystkim muszą Ci mówić, niektóre tematy można realizować po cichu...

Co do kwestii prawnych: sprawę działa policja nadal wyjaśnia, w kwestii flaków chodzi bardziej o bezpieczeństwo tych młodych ludzi...

Uwierz mi kolego że nie moim jest celem zniechęcanie kogokolwiek do Waszych poszukiwań.
Fakty same to robią...

P.S a te dwa diegtiariowy to znalazłeś już drag47?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet trzy znalazłem do tego T- 34 razem z Szarikiem. Jeśli zależy Ci na ich bezpieczeństwie to tym bardziej powinieneś zadzwonić na policję. Co do faktów: Przytocz je proszę bo przed chwilą zasugerowałeś ,że ktoś związany z LTHK próbuje wyciągać nielegalnie jakieś armaty. Ja wiem o tym że to kolejna historia która powstała w Twojej chorej głowie dlatego wysłałem Cię do psychiatry. Tacy ludzie czasem potrafią pomóc. Może Jacobs nie jest jeszcze na to za pózno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu, ale jako bierny obserwator - zaczynam się irytować ...
szczególnie niektórymi userami, którzy widać specjalizują się w podnoszeniu ciśnienia i bicia piany ...

informuję, że mój poziom irytacji wynosi w tej chwili 85% ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacobs" - Pan zapomniał że jest Pan ignorowany.
Koledzy - w miarę możliwości proszę o potwierdzanie przyjazdu na imprezę. Pole namiotowe będzie udostępnione od piątku 12. 08 do poniedziałku 15.08.
Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kluch2 - Pan zapomniał że zmienił się ustrój... Mamy wolność słowa i wypowiedzi.

Notesy służbowe odświeżone, konsultacje z dawnymi druhami odbyte; nic dziwnego że potrzebuje Pan tylko jednego dnia aby dokonać odkrycia.

Szczerze życzę powodzenia, aby legendarny płat ujrzał światło dzienne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jacobs! Czy kolega ma takie coś co się nazywa aparat fotograficzny :) jeśli kolega tak bacznie śledzi poszukiwaczy i widzi, że ktoś wyciąga działo czy czołg to może by kolega łaskawie chociaż fotki strzelił- chętnie zobaczę... bo tak pisać sobie, że ten wykopał działo, tamten co innego to każdy głupi może! Ja zaraz napiszę, że wykopali w tym Lelowie statek UFO to dopiero będzie heca! Tak więc następnym razem zanim coś palniesz" to przynajmniej podeprzyj to jakimiś foteczkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mus to mus, juz sie biore do czytania i rozkminiania nad tym tematem znowu w tym roku. fajnie ze mozna cos takiego zorganizowac i sie spotkac. niech to trwa az do znalezienia upragnionego przez nas wszystkich sztandaru. ja wlasnie wrucilem z terenu lotniska i nawet zadowolony jestem.dasz doł. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie