Skocz do zawartości

Poszukiwanie Sztandaru 7 pal w dn. 13.08.2011 pod Lelowem.


kluch2

Rekomendowane odpowiedzi

O tej skrzyni możesz poczytać w poprzednim wątku. Już kilka razy na ten temat pisałem więc kolejny raz chyba nie ma sensu się powtarzać. Proponuję przejrzeć ten wątek(poprzednie również).Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania które postawiłeś.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
patrz,a ja znalazłem:
https://forum.odkrywca.pl/uploads/forum_old/photos/picsforum24/img_1453.jpg
Nawet kolega RESTY link do chomika podawał:
http://chomikuj.pl/restybis/Eksploracja*2czloty+*2c+podr*c3*b3*c5*bce*2c+akcje-foty+i+filmiki/2010/2010.07.24-25.Poszukiwania+sztandaru+-LEL*c3*93W/DSC00117,331266325.3GP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przekonwertowałem filmiki na AVI i dodałem ponownie więc można do 10 min. materiału oglądać na chomiku bez konieczności pobierania na dysk.
Jakość nie jest niestety najlepsza ale dźwięk działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,na temat mitycznego działa była już dyskusja w tym wątku,w wątkach do których się linki także w tym wątku.
wystarczy podjechać suwakiem w górę strony i poczytać..

Jeszcze 3tygodnie..namiot już jest,więc w tym roku nie będzie spania pod chmurką:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już Hebda napisał wystarczy poczytać ten i poprzednie wątki a zorientujecie się w czym rzecz. Wydaje mi się ,że jeszcze trochę a ta armata przerośnie sławą BMW Vasiliego:)
Hebda namiot to dopiero połowa sukcesu. Jeszcze trzeba do niego trafić w nocy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie chęć wzięcia udziału w poszukiwaniach zgłosiło 41 osób. Zostało jeszcze trochę czasu więc to się pewnie zmieni.Część osób się wykruszy a na ich miejsce zgłoszą się nowi jak to było w zeszłym roku. Mobilizujcie się panowie i oby było nas jak najwięcej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z ostatniej chwili: grupa ludzi (niestety ponownie związana z ...) próbuje nielegalnie wydobyć dwa działa typu Flak zakopane w okolicy Bystrzanowic.
Co gorsze wraz z działami zakopane są pociski artyleryjskie co dodatkowo wzbudza niepokój...

Drag 47 - jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat to zareaguj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Jacobs jaja sobie robisz? Przecież to Ty próbowałeś te flaki wyciągać!Bez żadnych pozwoleń na co mam świadków! Jeśli ktoś tam jest i próbuje to wyjmować dzwon na policję a nie pisz o tym na forum! Zapewniam Cię ,że na pewno nie robi tego nikt związany z LTHK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie