Skocz do zawartości

Poszukiwanie Sztandaru 7 pal w dn. 13.08.2011 pod Lelowem.


kluch2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam czteroosobowa załoga z Łodzi się pisze.
Poczekamy na dalszy rozwój sytuacji,ale w kwestii transportu na dzień dzisiejszy mamy dwa wolne miejsca z Łodzi jak ktoś byłby chętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D))) to się marzy co nie którym!! i pewnie jeszcze z klimą!Ikaruś" na pewno by dojechał i jeszcze imprezkę integracyjna można by w nim zrobić po drodze...Hebda,a to ty nie chcesz jechac jak normalni ludzie,w samochodzie,tylko w bagażniku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srg.steiner ,jak będziesz miał miejsce w kabinie to chętnie bym się z Wami zabrał
Bagażnik jako ostateczność,
co by mniej ostateczności było szukam właśnie na allezło jakiegoś małego namiociku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hebda,to z kol Mariuszem12... jest nas 3,jak na razie.kol Tomek też zglasza akces do wyprawy,to bedzie 4,nie wiem jak Piotrek któty był ze mna poprzednio.czekam aż da znać.generalnie zapowiada mi się wyjazdowy tydz. bo 10.08. koncert Judasa"w Spodku,13 Lelów,a pewnie 12 trzeba już być,15 też wyjazd mnie czeka.Qrde,jak ja to ogarnę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda jest jeszcze sporo czasu i myślę ,że kilku chętnych jeszcze się znajdzie. Niektórzy już nawet o lawetach myślą... To chyba na wypadek gdyby wyszła jakaś armata:) (tylko nie szwedzka bo te już się wyczerpały).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srg.steiner,nie zapomnij o magnesie
kokesh,moje trolowanie się skonczyło(na Odkrywcy.pl oczywiście:))
Bartek,armata to bajka z przeszłości,teraz biją pianę o sprawę ze skrzynią:/


ogłoszenia jeszcze są na innych forach,na których zresztą siedzą userzy z odkrywcy:)
http://detektorysci.pl/spotkania-wspolne-wypady/poszukiwanie-sztandaru-7-pal-w-dn-13-08-2011-pod-lelowem/
http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=86285
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ze skrzynią nie wyszło tak jak wyjść powinno. Zakładamy ,że sztandaru w niej nie było. Już kiedyś pisałem dlaczego tak uważamy i pod tym względem nic się nie zmieniło. Faktycznie mogły być tam jakieś dokumenty i mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś się dowiemy prawdy. W tym roku będziemy bogatsi o pewne doświadczenia i myślę ,że ustrzeżemy się niektórych błędów z roku poprzedniego. Wracając do rzeczonej skrzyni ,uważam ,że będzie okazja aby wspólnie przedyskutować tą całą sprawę na miejscu w Lelowie. A czy odbije się to na ilości poszukiwaczy którzy przyjadą w tym roku to się okaże za jakiś czas. Ja osobiście mam nadzieję ,że nie ale wpływu na to wielkiego nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he,he,magnesy leżą i czekają,20parę m grubej linki też. gorzej że rodzinka pozbawi mnie namiotu w tym czasie,no chyba że wezmę swój stary,Polski, namiot z tropikiem,tylko że on sporo miejsca zajmuje w bagażniku...
No i mam nadzieję że tym razem wrócimy z tarczą".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie magnesy rzeczywiście mogą się przydać ale dobrze by było ,żeby były odpowiednio obciążone ponieważ te miejsca w których można ewentualnie je zamoczyć są bardzo zamulone. A jeśli ma ktoś sprzęt do nurkowania i miejsce w aucie to też zabierzcie. Może się okaże ,że też się coś trafi w tych leśnych jeziorkach. Nie zmienia to faktu ,że najważniejszym sprzętem będą wykrywacze metalu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował wypowiedzi Jacobsa ponieważ wydaje mi się to bezcelowe. Jeśli ktoś z Was ma podobne wątpliwości , na priv postaramy się na wszelkie pytania odpowiedzieć. Również na miejscu będzie okazja do wyjaśnienia pewnych kwestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie