Jump to content

Kolekcjoner na celowniku


s_boj

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
Widziałem kolekcję tego pana na własne oczy jakieś 2 lata temu. Miał cuda poustawiane na półkach i powieszone na ścianach. Sten, k98, Mosin, Diegtiariow i wiele innych. W 1998 r. dostał zezwolenie wydane prze Komendę Wojewódzką Policji w Zamościu na kolekcjonowanie broni palnej muzealnej bez prawa jej noszenia i używania. Następnie bez uzasadnienia cofnięto tę decyzję po paru latach, nie mówiąc kolekcjonerowi co ma zrobić z nabytymi legalnie eksponatami. Nawiedziła go policja, każdą broń musiał rozebrać na części i udowadniać, że z niej nie postrzela. Działka przeciwlotniczego nie umiał rozebrać, więc mu je zabrali.Pan Ż. jest zarejestrowanym strzelcem sportowym i nie bardzo rozumie dlaczego podczas przeszukania zarekwirowano mu... taśmę ślepaków oraz laptopa. Potem o 6 rano w prywatnym mieszkaniu odwiedził go CBŚ. Oczywiście niczego nie znaleźli, gdyż cała kolekcja stała w biurze.
Link to comment
Share on other sites

Tylko prokuratura z Miastka i Rzeszowa ...co tak słabo ? jeszcze jak by się parę prokuratur tym zajęło to może by coś więcej można było wyciągnąć od bidoka :) sejm , rząd i prezydent powinien wycofać naszych żołnierzy z kontyngentów żeby wspomóc działania polycji .Najlepiej otoczyć cały Zamość zbombardować go i ostrzelać z czego się da, a wtedy wybiją komuś z głowy ten niebezpieczny patriotyzm i sam odda wszytko co ma na półkach :)
Link to comment
Share on other sites

Ja widzę na tej fotce same fajne,pozbawione substancji prawem zabronionych, niezwykle interesujące dla bronioznawstwa, egzemplaże kolekcjonerskie.
Ale miliciant(piszę tak celowo ,bo POLICJA" to istnieje w USA, gdzie stoi na straży demokracji i dobra obywateli),który może dostać do bieda-wypłaty jakieś 50-70 pln więcej,widzi tu pewnie .... ... .(i tu nasmaruje, co mu ze Szkoły w Szczytnie w pamięci pozostało).Ale idzie NOWE,mam nadzieję...
Link to comment
Share on other sites

witam

Zbyszek to mój dobry znajomy... 2 razy nawiedzali go smutni Panowie ponieważ cos kiedyś kupił na allegro i przez to przyszli i do niego na rewizje i kopary im opadły przyszli po 4 sztuk ślepaków do mosina kupionych od jakiegoś goscia na allegro z Miastka i sie przerazili jak zobaczyli, mausery, mp, pepesze i inne ciekawe eksponaty na ścianie nie wiedzieli za co się brać, każdą jedną sztukę rozbierał im i pokazywał że jest przewiercona i zaspawana..... zabrali 2 zapalniki ze szrapeli z I wojny po wybuchu i działko z lima ( o ile sie nie mylę ) 20 milimetrów no i zabrali służbowego laptopa... żenada, podobno od tego gościa z Miastka który handlował na allegro przetrzepali wszystkich zrobiono z tej sprawy kilkaset rewizji zabezpieczona 1 tira zardzewiałych militariów a przy okazji kilkadziesiąt komputerów, oczywiście w imię walki z terroryzmem i za nasze podatki!!!! za przeproszeniem bo już nie mogę kurwa czy zrobi ktoś z tym porządek!!! co za kraj co za prokuratorzy ??? czy kiedyś ta paranoja sie skończy ??? za moje podatki jakiś debil prokurator się bawi w wybawiciela narodu przed terroryzmem nie mogę już tego wytrzymać bo jestem w podobnej sytuacji...
Link to comment
Share on other sites

sorry za bluzgi poniosło mnie ale nie mogę nie mogę za moje podatki jakiś baran próbuje z nas zrobić bandytów!!! Paranoja i żeby to była broń żeby to były materiały wybuchowe, ale nić ustawa mówi że broń....... BANDYCKI KRAJ!!!
Link to comment
Share on other sites

Witam!U mnie w mieście zrobiono ładną,dużą,piaszczystą plażę.A teraz walą mandaty wszystkim jak leci co na nia przyjadą.Nawet parkujacym przed zakazem.Jest co prawda parking- na 10 aut moze wystarczy,a resza co przyjechała z dziećmi-do ukarania!Mnie już chyba nic nie zdziwi.Sorry,że nie konkretnie na temat.
Link to comment
Share on other sites

uważam że policja jest dla obywatela,milicja przeciw obywatelowi tu jasno widać że obecna władza jest przeciwko nam wszystkim,a miało być przyjazne państwo!!!!śmiech żenada,ktoś tu robi z mordy pi....
Link to comment
Share on other sites

tutaj ta Pani pisząca artykuł zapomniała przejsc do setna sprawy przez to ze jeden Gościu z Miastka coś przeskrobał i sprzedał na allegro ok 1000 różnych rzeczy to z tego powodu wszyscy kupujący od tego Pana automatycznie sa podejrzanymi w tej sprawie i również z automatu mają rewizję w domu.... w sprawie tego podejrzanego z Miastka dokonano trzepania wszystkich jego kontrahentów ok 1000 przeszukań na terenie całego kraju!!!! setki zabezpieczonych komputerów i innego sprzętu spraw będzie sie ciągneła latami za nim wszytko posprawdzają .. ale setki policjantów będzie miało prace, CLK bedzie miało roboty na kilka lat, paru PROKURATORÓW POCHWALI SIE że ukarali grupy przestępcze handlujące BRONIĄ I MATERIAŁAMI WYBUCHOWYMI ( zardzewiała lufa - broń, zapalnik ze szrapnela po wybuchu - materiał wybuchowy). Na papierze statystyki będą zajebiste, prokurator z Miastka powinien być od razu awansowany na prokuratora generalnego za takie wyniki i takie poświęcenie dla kraju!!!!!
Link to comment
Share on other sites

i wez człowieku kup cos na allezło :) lub trzymaj na komie ładne fotki militarki i pamiątek , odrazu bedziesz miał 5 lat za paserstwo bo powiedza ze masz towar na sprzedanie :)chyba najlepiej porozumiewac sie listami, bo zalogujesz sie na forum o cos spytasz i juz jestes namierzony:) co za kraj :)
Link to comment
Share on other sites

Koledzy, demonizujecie i rozpaczacie. A trzeba się dostosować do sytuacji. Dura lex, sed lex. Ale są furtki, jak np. założenie muzeum. Od lat o tym mówię. Płaczem i biadoleniem na forach niczego nie wskóracie. Tylko działania zgodne z prawem. Jedną z form jest nieposłuszeństwo obywatelskie, inną wspólne działalnia (z góry skazane na niepowodzenie, bo Wy tylko biadolić potraficie), albo wykorzystanie prawa dla siebie. Ja tak zrobiłem i do mnie smutni" przychodzą sobie poogladać i się czegoś nauczyć. Wybór należy do Was.
Link to comment
Share on other sites

mam kilku znajomych w resorcie,policja,to jak ich spotkam to muszę im tłumaczyć i oświecać,co jest co ,i że my to kolekcjonerzy miłośnicy,generalnie ich ciemnogród nie zna granic,gorzej jak za czasów ZOMO.
Link to comment
Share on other sites

zancus - jeszcze raz powtarzam: W 1998 r. dostał zezwolenie wydane prze Komendę Wojewódzką Policji w Zamościu na kolekcjonowanie broni palnej muzealnej bez prawa jej noszenia i używania. Następnie bez uzasadnienia cofnięto tę decyzję po paru latach, nie mówiąc kolekcjonerowi co ma zrobić z nabytymi legalnie eksponatami. Zrozum, że i Ciebie może dopaść widzimisię policji i z muzealnika staniesz się posiadaczem nielegalnego arsenału.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information