Jump to content
  • 0

Jakaś mina???


proar

Question

Do ID wyskoczyło i zaznaczam wskoczyło to z powrotem do nory, , dożo dużo głębszej odłamkowym walcem w dół . Takich fantów my nie chcemy ale ciekawość pozostaje co to jest??? Miejsca nie z dradze bo się zlecą wariaty piromani złomiarze ,szamani i jeszcze jakaś inna maść. DODAM DLA niedowiarków że życie jest mi miłe bo w drodze na świat jest mój syn. Więc mam dla kogo żyć!!!
Link to comment
Share on other sites

22 answers to this question

Recommended Posts

To nie gniewajcie się drodzy ale to forum jest mocno niedopracowane,bo jeszcze się nie spotkałem z czymś takim żebym nie mógł własnego posta usunąć sam, tylko muszę się prosić adminów.Ktoś kto zarządza tym forum powinien stuknąć się w główkę i dopisać skrypt do samodzielnego usuwania postów, atak tylko sam sobie roboty zadaje, Po drugie sprawa wklejania fot totalna beznadzieja, to teraz admin może mnie zabanować sram na to bo forum jest, gówniane.
Link to comment
Share on other sites

Czy wy zawsze jak widzicie niewypał to od razu panikujecie i zjadacie się na wzajem? Skaczecie sobie do gardeł bo ktoś znalazł coś i chce się dowiedzieć co to za ustrojstwo zostawił w lesie. Fota na pamiątkę i cyk na identyfikację. A wy się czepiacie robicie wielką nagonkę, a później zakładacie durne tematy, kolejny poszukiwacz miał kontrolę. No ludzie opanujcie się trochę. Człowiek mądrze pisze ,że zakopał głębiej itd, ale wy i tak się musicie wymądrzać. Wracając do tematu Wygląda mi to na radziecką minę POMZ, tylko ten trzonek... metalowy czy to drewno tak dziwnie wygląda?
Link to comment
Share on other sites

Wurfgranate 16, jacenty odgadł.

nie majstrować, nie obstukiwać, to u góry to zapalnik.
w środku jest silnik z mieszanką odrzutową, oraz ładunek wybuchowy- najlepiej przekazać saperom.

w sprawach technicznych i forum - zapraszam na priv.

pozdrawiam i wątek uważam za zakończony.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 22:22 24-05-2010
Link to comment
Share on other sites

proar bardzo jesteś nie cierpliwy - ja sie odezwałem o minie bo długo fotki nie dawałeś - ale nic złego nie nie miałem na myśli żartowałem - ale to co napisałeś w między czasie mam nadziej że napisałeś pod wpływem emocji - forum jest jakie jest my też mielibyśmy wiele do życzenia - ale myślę że nie w ten sposób - to tylko świadczy o tobie -witam i pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information