Skocz do zawartości

Buty dla poszukiwacza


palacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja polecam buty z demobilu bundeswehr'y .Skóra naprawdę dobra, mocne i wytrzymałe. Przeszedłem w nich naprawdę dużo i nic się nie działo. Jednak trzeba je pastować szczególnie szwy w okolicach języka" ,tam najczęściej przemakają jak się chodzi w mokrym terenie. Jednak jeśli się dobrze je napastuje to można chodzić i po strumykach, kałużach itd. (sam testowałem).Jedną parę już rozwaliłem (podeszwa (ta ostatnia gumowa warstwa) odpadła) , chodziłem w niej 3 lata(jeszcze zanim zacząłem przygodę z wykrywką ) , bardzo często i uważam że są naprawdę godne polecenia, jak na swą cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
na pierwsze wykopki poszedłem w halówkach :), potem kupiłem polskie desanty, na suchą pogode w lato są ok, potem zainwestowałem w skórzane opinacze legii cudzoziemskiej, super gruba skóra niedrogie, do tego swietnie trzymają nogę i są wręcz pancerne a jak się dobrze zasmaruje to dobrze chronią przed wodą ale nie tak jak moje obecne butki czyli Kupczaki wzór mo928, idelanie leżą na nodze, w porównaniu do innych wojskowych butów to wygodne jak trampki choć to kawał wojkowego buta, membrana gore tex , jak kalosze , zero wilgoci, naprawde polecam warte swojej ceny, i jeszcze mała przestroga ten model buta robi też wojas i demar ale w porównaczniu z Kupczakiem to g..no które się rozlatuje.
Pzdr
her flick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca wspomniał o Kupczakach, są to najlepsze moim zdaniem butki ale niestety drogawe trochę, jako alternatywę polecam tańsze o połowe Batesy lub Belleville z membraną goretex i ocieplaczami na zime, super butki, a na lato polecam deserty również wyżej wymienionych producentów(najlepiej z małymi otworkami po bokach)

PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te butki batesa na okres jesienno-zimowy to tzw. ośniaki", tutaj fotka

http://armynavylinks.com/bates/11460.6.jpg

i polecam takie deserty, na lato super(oczywiście nie są to sandały, ale jak na but wojskowy to są dość przewiewne) ja mam wersje bez loga Marines, gdzieś widziałem takie czarne, ale te piaskowe też się dobrze kamuflują jeśli komuś o to chodzi;)

http://ftp.jopsl.nazwa.pl/foto/usmc/buty/hot%20weather/bates/7/DSC02595.JPG
http://ftp.jopsl.nazwa.pl/foto/usmc/buty/hot%20weather/bates/7/DSC02593.JPG

PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Rabat - na forum już ktoś kiedyś dyskutował o tych butach i nie chwalili ich .

Co do jungle boots to trzeba uważać gdyż 90% to chiński szmelc ( ktoś nazwał to rampkiem w innej oprawie" ).
Ponoć oryginały są dobre na lato, na zimę się nie nadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam buty BW naprawdę nie do zdarcia, bardzo wygodne, noga nie puchnie, dzięki wkładce antybakteryjnej nie śmierdzi i nie odparza się. Używam ich w robocie maja kontakt z smarami, olejami i rozpuszczalnikami- nie są na nie wrażliwe.
Jeszcze lepsze są buty górskie BW mimo, że wyglądają jak ortopedyczne to są niesamowicie wygodnie i minimalizują dzięki swej budowie ryzyko urazów.
Desanty przy nich to szczyt prymitywizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też chciałbym sobie sprawić jakieś buty konkretne ale problem w tym, że mam dużą nogę, 47 - 48, przymierzałem buty taktyczne niemieckie security boots podane w linku przez kolegę rabat największy dostępny nr czyli 47 i mnie lekko cisnęły, chciałem sprawić sobie polskie buty, ale największy nr jaki widziałem w sklepie i na allegro to 46 i mowili mi, że większych nie robią... Kolego Hebda ty pisałeś, że też masz taką numeracje, skąd dorwałeś te buty?

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie