Skocz do zawartości

Poszukiwania na plaży


rusal007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! w wyszukiwarce nie znalazlem podobnego watku wiec zakladam nowy, Zawsze mnie ciekawiło co ciagnie ludzi z wykrywaczami na plaze a ostatnio znajomy powiedział mi ze to jedeno z najbardziej zarobkowych zajec w sezonie letnim?? To prawda?? bo nie chce mi sie w to wierzyc ze ludzie szukajac na plazy moga sie nieźle ustawic:D

POzdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na obleganych plażach (wszystkie trendowe miejsca letnich spędów)faktycznie można rochę" dorobić. Z jednym ale: miejscowi zrozumieli to już dawno i w 99.99% przypadków są raczej nieprzychylni ewentualnej konkurencji (może się skończyć na kulturalnym wyp..." ale i na czymś poważniejszym)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja lazilem srednio po 40 minut, kolo godz. 21 w sopocie. Czasem wracalem z 20 zl, czasem z 5. Spotkalem kilka innych osob, w tym jednego miejscowego starszego pana i wszyscy byli bardzo mili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę od 5 do 9 rano po niezbyt ludnej plaży nad Bałtykiem. Nie chodzę codziennie, ale przez dwutygodniowy urlop 300-400PLN,kilka euro, mnóstwo zabawek, zegarek, drobna biżuteria (srebrna),kilka nienaruszonych piw (raz nawet czteropak) i paczek papierosów, zapalniczki (jedna zippa). Wyobrażam sobie, co bym znajdywał w Międzyzdrojach, Kołobrzegu, czy innych takich 10 razy ludniejszych miejscach od mojej plaży. Grzebiuszka
P.S. W tym roku urlop nad jeziorem, więc możecie ryć na mojej plaży


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 11:29 03-05-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie byłem raz na wakacjach nad jeziorkiem i z czystej ciekawości poszedłem na plaże z wykrywką chodziłem ze 2godz.i trafiłem ok.30zl medalik i pełno monet z prl.myślę że po tej plaży nikt wcześniej nie chodził a gapiów to było więcej niz to wartne jeden dzieciak stwierdził że z kosiarką chodzę i koszę plażę hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tych cwaniaków ,którzy tną puszkę po piwie w kwadraciki o powierzchni 1cm i rozsypuja po całej plazy."

Sorry, ale tekiego ...... jak bym dorwał to ............ ............. .............. ......................... .........
Ciekawe czy jego dzieciaki przychodzą na plaże bawić sie w piasku? I bardzo ciekawe, jak a by była jego reakcja, gdyby sobie któryś ręce pociał na jego blaszkach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z nad samiuskiego morza i szczerze powiem ze juz sie skonczylo... a bylo naprawde dobrze . dobry znajomy chodzil z P I i mial piekne wyniki . naprawde spora dniowka , a teraz........... kicha panowie. niestety skonczylo sie . ja 3y lata temu na pierwszym wypadzie 65 zl i obraczke . pierwsza i ostatnia. albo porfele poszyli albo nie ma co gubic:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie