Skocz do zawartości

Poszukiwania na plaży


rusal007

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z tygodnia plażowania połączonego z poszukiwaniami plażowymi w Międzyzdrojach-wnioski:wyżyć sie z tego nie da ale z jednego przejścia plażą od molo do byłej bazy rybackiej zawsze wpadało 20-30zł,najlepiej chodzi się wieczorkiem koło 17-18 kiedy ludzie schodzą z plaży-ciekawie jest też koło 14-pora obiadkowa i też mniejszy tłum-wcześniej chodzić się nie da bo trzeba sie miejscami przeciskać miedzy ludźmi (jak jest rano trudno ocenić-za duży ze mnie śpioch żeby tak wstawać:)),biżuterii nie było-jeden srebrny medalik i tylo-na Niemcach nie zarobiłem-2,5 eurasa tylko sknery zgubiły-sporo kapsli z piwka i zawleczek z puszek niestety ale da sie kopać dobrze,najlepiej idzie przy barach i wyjściach z plaży-ludzkie reakcje na wariata z pikawką-same w 100% pozytywne:)można zawrzeć duzo ciekawych znajomości-polecam wszystkim plażowe pikanie na urlopie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Powiem wam tak.
Jestem z łeby i niedawno kupilem wykrywacz, Taki dla poczatkujących.ale zeby legalnie chodzic po plazy musialem wystapic o pozwolenie do urzedu morskiego w słupsku i konserwatora zabytków. Byłem 2 razy w terenie na przejsciach do plazy ,w niecałe 2 godzinki zebtałem 40 pln w drobniakach, mase kluczyków od puszek, srebrny pierscionek ,jakies klucze i łancuszek. jak tylko otrzymam pozwolenie na pismie to wyruszam w teren na plaze A" Za wykrywacz dalem 118 zł z wysyłka - koles kupił ,pobawil sie i 2 tygodnie puzniej sprzedał mi go po nizszej cenie - prawie 70 zł taniej. Jestem ciekaw kto z obecnych na tym forum wybiera sie na plaze od wrzesnia . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kolegi Korabito, ciekaw jestem jak sobie wyobrażasz to pozwolenie, co mianowicie ma zawierać? (może ma mieć formę decyzji albo postanowienia?), nasze prawo jest mocno ograniczone... a oczywiste sprawy często pozostają w strefie nielegalnych. Swoją drogą ja zebrałem 25zł/h w Dębinie koło Rowów pozdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Odświeżam wątek, gdyż spopularyzowanie sprzętu sprawiło, że rekreacyjne wyjścia to połów śmieci a nie monet. Jakie są Wasze doświadczenia z tegorocznego sezonu?
Jestem ciekaw opinii zarówno urlopowiczów spacerowiczów jak i lokalnych nocnych łowców.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Ostatni weekend sierpnia br. Godzinka z rana w Krynicy Morskiej z nieodłącznym rutusikiem. 37pln na śniadanko było,tylko te chol..ne dziki. Zero konkurencji lecz ciekawość nielicznych emerytów cierpiących na bezsenność okropnie męcząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą opcją jest układ z obsługą baru na plaży.
Na koniec dnia podnosicie drewniane pomosty i dzielicie sie po połowie.
Z opowiadań znajomego z jednego miejsca można dociągnąć nawet do 30 pln po podziale...
Przez dwa tygodnie podobno nie wydał złotówki na piwo :)
Żona wk...wiona delikatnie.:)
Ja działam też na Minelabie Excaliburze i czeszę w wodzie.
Albo mam fajne trafienia, albo bardzo długo nic...
Przynajmniej pozbywam się natrętów w postaci doradców,pytaczy,ciekawskich.
Minus to temperatura wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Witam,

dokładnie robię to samo co kolega wars2012 tyle, że z garrett at gold.
W wodzie jeszcze można coś trafić, amatorów plaży ( bez obrazy ) jest więcej, sam praktykowałem wcześniej i jeszcze czasem praktykuje.
Ogólnie na plażach kultura.
Nie trafiłem nigdy na łysych chcących działki" z poszukiwań... może dlatego ze tez jestem łysy :)))

Pozdrawiam Wszystkich Detektorystów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie