Jump to content

Bandyci


Recommended Posts

Jakże muszą być teraz dumni panowie policjanci z tak sprawnie przeprowadzonej akcji.
Ach, te owacje na stojąco całego posterunku, premie, uściski dłoni przełożonych, kwiaty, zazdrość kolegów. Chodzą teraz pewnie w glorii i chwale.

To jest ku.... żenujące....

Link to comment
Share on other sites

Mógł ten młody człowiek posługując się tym pociskiem wyskrobać jakiś brzydki napis na ścianie pobliskiego komisariatu np. POLICJA JEST G.... lub jeszcze coś gorszego , bo jakoś innego zastosowania dla samotnego pocisku nie widzę .Na szczęście w porę to udaremniono, a sprawcę wraz z niebezpiecznym narzędziem osadzono .Bacznie obserwowane są też zapewne place zabaw ,gdzie tak zwana zabawa w wojnę ,popularna w śród małoletnich , i bieganie z plastikowymi atrapami przypominającymi prawdziwą broń , oraz podział na Niemców (czyt.faszystów )i naszych może niebawem podlegać pod ustawę ,a przede wszystkim nie jest poprawne politycznie i zaburza kryteria wychowawcze .Pozdro...
Link to comment
Share on other sites

Aż w taką deperację jeszcze nie popadłem aby tam wstępować ,chociaż pomysł niezły ,na rozpracowanie organizacji od środka .Chodzi o to że policja zajmuje się pierdołami zamiast faktycznie dbać o ład i porządek .Ale jeśli dalej wykładnikiem działalności policji będą tylko suche statystyki a nie faktyczny stan bezpieczeństwa ,to dalej będziemy czytać o takich spektakularnych sukcesach naszych szeryfów .Pozdro...
Link to comment
Share on other sites

Dzięki bogu złapali tego małego terroryste!!!ale to karygodne ze nie dostał aresztu,a jak miał powiązania z grupami przestępczymi?albo ma jeszcze jeden nabój zkitrany i póżniej wsadzi koledze w oko!!!
ŁO MATKO BOŻA...
Link to comment
Share on other sites

Z mojego postu o rewizji wynika ze jestem z Policji:):):)
Czytanie ze zrozumieniem coś mi szfankuje:)stg1971 myślalem ze z tym robieniem sobie rewizji chodzi ci o nas poszukiwaczy.
Oczywiście z policją nie mam nic wspólnego!
Link to comment
Share on other sites

Owszem PomseDURA LEX SET LEX" ale na Boga wszyscy jesteśmy homo sapiens (no prawie wszyscy:)).Stanie na straży prawa to jedno a szukanie dziury w całym to drugie.Problem w tym jak już wcześniej zauważył kolega Kokesh nasza policja zajmuje się pierdołami zamiast poważnymi rzeczami no ale czego się spodziewać gdy każdy z nich jest przyparty do muru naciskami w stylu wyniki,wyniki,wyniki ...".Cóż przeważa myślenie,że my jesteśmy dla nich a oni dla nas.
Link to comment
Share on other sites

WATT ależ ja nie bronię tego idiotycznego prawa! Przeciwnie, uważam, prawo ustanowione wbrew zdrowemu rozsądkowi nie zobowiązuje obywatela do tego aby je przestrzegał! Policja ośmiesza siebie i Polskę uruchamiając w tak błahych sprawach cały aparat sprawiedliwości.
To śmieszne, żenujące i kompromitujące ludzi, którzy stanowią takie prawo.
Link to comment
Share on other sites

Historia kuriozalna,ale umyka tu Wam Panowie jedna kwestia !

Nie jest prawdą że każdy funkcjonariusz w podobnej sprawie postąpiłby tak samo.A piszecie: Policja"

W Policji tak jak i w innych zawodach są ludzie i...ludzie.

Na swoje szczęście miałem do tej pory przyjemność trafiać na tych z przyzwoitym poziomem inteligencji.
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak : dwadzieścia lat temu milicjant zabrałby smarkaczowi nabój , zdrowo opieprzył najpierw smarkacza a potem tatusia.
Bo smarkacz dla zabawy mógł np wrzucić nabój do ogniska , i nieszczęście gotowe.
Dziś policjant musi nadać sprawie ieg oficjalny" bo inaczej tatuś go oskarży o bezpodstawne nękanie jego i smarkacza.
Sprawę statystyki pominę wstydliwym milczeniem.
Ot , nie tylko ustawa o broni i amunicji jest do luftu.
Ale tak swoją drogą ... bywają tu ponoć policjanci ... A może zagląda tu jakiś poseł ?
Link to comment
Share on other sites

co do policji to w relacji 1 na 1 to wszystko jest ok,ale prywatnie to znam 3 porządnych znających temat i nie szkodzących poszukiwaczom,jeden nadal pracuje na komendzie we Wrocławiu przy ulicy jaworowej jak go widzę to ukłony do kolan,solidny i porządny POLICJANT...!!! 2 na emeryturze i 3 tzw.gawdzik policjanci z szacunkiem i uważam że do takich osób warto i należy MIEĆ SZACUNEK,a do reszty to temat tabu.pozdrawiam policję tą naprawdę inteligentną i myślącą.stg.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information