Skocz do zawartości

Gwałty Sowieckie w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mało widoczne, ale jest to przedruk z najnowszej Polityki ( na 7 marca br ).


Prośba ( informacja ?)- proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum, zanim ktoś się rozpędzi. Inaczej nagroda bez ostrzeżenia. Domyślam się bowiem ( nauczony podobnym wątkiem i histeriami z innych portali ), że będzie mocno hard-corowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świat światem, wojna wojną, gwałty były są i będą.

A mi nie żal jakoś tych Niemek. W Warszawie może ich synowie lub mężowie robili to samo.
Widziałem kiedyś film na Discowery, o wypędzonych" za Wrocławia, na końcu jakaś helga się odgrażała że do tego domu pod Wrocławiem to ona wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zdjęcia Zoi Kosmodiemiańskiej są w kronice XX wieku. Jedno, gdy jest prowadzona na szafot, drugie natomiast ,gdy jest po ekshumacji. W pierwszym jest ubrana, prowadzona na śmierć ,z tablicą na szyi, w drugim, ze sznurem na szyi po wyciągnięciu z gleby jest z obnażonym biustem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając książki można zauważyć że gwałciła przeważnie tzw. druga fala" byli to wszyscy maruderzy i ci co zostawali z tyłu.Czytając wspomnienia ludzi mojej wsi to ci pierwsi nie robili tyle szkody co cała reszta za nimi, bo pierwszym się śpieszyło dalej gonić Niemców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulfgar , tekst jest dwuznaczny, panuje teraz moda aby być politycznie poprawnym, wszędzie w gazetach są wspomnienia niemek, gwałconych przez sierpy i młoty. A tamten jest z gadzinówki".

Qrcze, to co ja mam za wydanie książki że nie mam fotek w Snajper na...."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie