Skocz do zawartości

Wpadki filmowe"


wm71

Rekomendowane odpowiedzi

Media przedstawiły jako zło to, że żołnierz robi siku w spodnie. A to jest normalne w czasie wojny."
Wypowiedź z postów pod opisem filmu. Miałem możliwość rozmawiać z uczestnikami walk w 39' i oczywiście też się pytało jak to było, jak się czuje i reaguje człowiek idąc do ataku, albo jak jego atakują. różne rzeczy się słyszało, ale raczej większość nie sikała:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie Niemcy, ale Polscy spadochroniarze" zrzuceni w lesie Weipert.
Kałachami" wymachują podczas zdobywania niemieckiego sztabu.
Jednego ze spadochroniarzy gra, o ile się nie mylę, młodziutki Eugeniusz Priwiezencew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledźcie w Ogniem i Mieczem" J.Hoffmana maszerującą piechotę, która obok muszkietów, paraduje z jakimiś KB, widać zamki i sztyce na bagnety oraz muszki, na 99% mosiny albo mausery..

idą w którymś z pierwszych rzędów..

ukryty przekaz? :)
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego samego filmu Quo Vadis.
Płonące kamienie w Rzymie
Marek Winicjusz biegnąc po płonących ulicach cudem omija płonącą deskę rzucona zza kadru która leci z dołu do góry.
Ligia przystrojona w plastikowe zielsko.
Płonący chrześcijanie z nóg których cieknie plastik.
Film oglądałem w kinie dawno temu ale smaczków było wiele.
Acha i Linda odpowiadający sobie sam jako jakiś tam strażnik (zmienionym głosem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niezmiennie od lat wzruszają w Pancernych" przyspawane do klap włazów metalowe ucha które służyły długo po wojnie do zamykania czołgów na kłódkę :-)
Do tego w każdym odcinku przyspawane w innym miejscu wszak czołgi za każdym razem z różnych jednostek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerni , odcinek z Honoratą.Przed ucieczką z domu samochodem Gustlik montuje dwa MP40 z , których strzela pociągając za sznurek.A tak naprawdę to strzela kbkAK znajdujący się pomiędzy tymi dwoma peemami.Widać końcówkę lufy z charakterystyczną podstawą muszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie