arek-strazak Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 szwankl neta?ja uwzam ze to ciekawy watek.
emilwkpg Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 serio niezly temat .oby wiecej takich . wspaniale. jestem pod duzym wrazeniem. :P
Kurt Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 panowie jestem za a nawet przeciw :DGrunt że temat idzie w dobrym kierunku.pozdrawiam Kurt
wm71 Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Panowie to jest niewidzialny temat napisany sympatycznym" tuszem ; )
blezor Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Nie no trzeba tradycjonalnie, wiec ja zaczne: Co do tematu to nie calkiem tak, a pozatym skad taka wiedza, wiem ze to nie tak i tam bylo tylko tam i wtedy, trzymajmy sie faktow, bodobno(najczesciej uzywane slowo na forum) to bylo wlasnie tam. Pozdrawiam
jarasek Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Trooper85, pozwolę się nie zgodzić z Tobą. Zwróć uwagę na detale wykonania!
Kurt Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Szanowni koledzy spokojnie przecież na załączonym obrazku jest sam Michael Jackson a to stawia sprawę w całkiem nowym świetle .pozdrawiam Kurt
tombspider Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 No chyba że założymy że to jego cudownie odnaleziony brat bliźniak - Lech Jackson, ale wciąż nam to nie wyjaśni dlaczego jest on ubrany w mundur Wermachtu i po co mu do tego te pończochy...
longwood Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 a co sie odzywacie jak nie wiecie?Bylicie tam?Ubrudziliście swoje białe kaski?Nie przypisujcie sobie cudzych zasług!
opol12 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Koledzy najgorsze jest to, że odbiegacie od tematu.
danieloff Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Ja wcale nie twierdziłem, że Bocian jest prawdziwym ojcem dziecka Anety Krawczyk, tylko że to on wysłał Rywina do Agory!
kokesh Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Był kiedyś podobny wątek pt.,,Tu możesz do woli podładować swój licznik ''Pozdro...
michal123456789 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 hehe :) Spam...to i ja wbije posta :) pozdro!! :)
capitan2 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Jezu, Jezu duchy mam w pokoju wychodzą z łusek
longwood Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 dla ożywienia wątku: PRECZ Z BOCIANEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hitboy64 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Precz z modami!!!!!!11!!(to som same tempe *******(ocenzurowano)!!!!!11)*----------------------------------*pisownia nie poprawianaPolecam Mozillę... Cenzura wulgaryzmów, uważaj bo następnym razem będzie kartonik:DPost został zmieniony ostatnio przez moderatora Hitboy64 14:21 14-08-2008
Czlowieksniegu Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Chyba raczej zepsuty przez moda. Była tajemnica, zagadka co autor miał na myśli. A teraz- wszystko już jasne i oczywiste, opadł nimb tajemnicy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.